Doprava na Zásilkovnu zdarma 😍

Představení značek — prosinec 2017

100% PURE

100% PURE


Jsme velmi hrdí na to, že se v našem e-shopu objevila i výjimečná značka 100% Pure. Zakladatelka značky je Susie Wang. Narodila se v Soulu v Jižní Korei a vždy ji to táhlo k přírodě a zdravější kosmetice. Na vysoké škole pochopila, jak škodlivé mohou být syntetické látky v kosmetice, a proto se rozhodla vydat se zcela jinou cestou. A tak v roce 2005 vznikla značka 100% Pure. Ta dbá nejen na složení svých produktů, ale také na to, že kosmetika ani žádná její složka není a ani nikdy nebude testovaná na zvířatech. Značka zachraňuje opuštěná zvířata a poskytuje pro ně finanční pomoc. 

100% Pure je výjimečná i díky pigmentům. Použití fruit pigments, tedy barevných pigmentů z ovoce, je převratný objev v kosmetickém průmyslu. Nápad využití ovocných pigmentů v dekorativní kosmetice Susie dostala při sklizni ostružin, které jí obarvily prsty. 100% Pure používá ke zbarvení rtěnek, make-upů, tvářenek, řasenek, očních stínů a dalších výrobků dekorativní kosmetiky pouze ovoce a jiné rostlinné pigmenty. 

K dalším výhodám značky patří, že je:

  • BEZ škodlivých toxinů
  • BEZ umělých barviv
  • BEZ umělých vůní
  • BEZ syntetických chemických konzervačních látek

Výrobky jsou čisté, biologicky odbouratelné a jsou baleny do obalů, které jsou z recyklovaných plastů, skla, plechovek od limonád a papíru. Na potisk obalů se používá netoxický inkoust ze zeleniny. Zajímavé je to, že produkty neobsahují žádnou vodu. Voda je nahrazena čistou šťávou z bio Aloe Vera a hydrosoly z bio růže, které pokožku úžasně hydratují, vyživují, regenerují a zklidňují. Výrobky tak chrání pokožku před volnými radikály jako je smog, cigaretový kouř a sluneční záření. To vše díky velkému obsahu antioxidantů a vitamínů. Jako přírodní konzervant je použit rozmarýn, tymián, oregano, vodilka kanadská a zimolez japonský. Kromě medu, proposilu a včelího vosku nenajdete v produktech žádné živočišné složky. V e-shopu od této značky máme:


Komentáře