Doprava na Zásilkovnu zdarma 😍

Představení značek — únor 2018

BALM BALM

BALM BALM


Rodinná značka Balm Balm vznikla v roce 2005 ve Velké Británii s cílem vytvořit dostupnou a 100% organickou kosmetiku. Její zakladatelka Glenda Taylorová vychází ze svých bohatých zkušeností s aromaterapií, výrobou parfémů a konzultacemi v oblasti přírodní kosmetiky. Spolu se svým manželem se zaměřili na výrobu nejčistších balzámu na rty a na obličej, pleťových sér, olejů a aromaterapeutických směsí.

Výrobky Balm Balm jsou certifikovány Soil Association a BUAV (Leaping Bunny). V produktech najdete jen ty nejlepší ingredience. Značka Balm Balm je velmi zodpovědná k životnímu prostředí a udržitelnosti. Produkty mají plně recyklovatelné obaly. Výrobky nejsou testovány na zvířatech.

V naší nabídce najdete pleťovou a tělovou kosmetiku, přírodní parfémy a éterické oleje. Velmi známé jsou jejich balzámy, které jsou univerzální a jednoduché na použití. Všechny balzámy mají velice jemné složení z bio surovin - bambucké máslo, jojobový olej, měsíček lékařský, slunečnicový olej, včelí vosk, éterický olej a nic víc. Proto jsou ideální pro citlivou pokožku. Balzámy lze použít místo krému na pokožku těla i obličeje. V zimě jsou ideální ochranou pleti proti mrazu a větru, zkrotí neposedné vlasy a tea tree balzám na rty dokonce poslouží jako prostředek první pomoci při menších tržných ranách, oděrkách, pupínkách nebo třeba oparech.

K nejprodávanějším produktům této značky patří:

Nesmíme zapomenout ani na ručníky na obličej z organického bavlněného mušelínu, které zdokonalí každodenní mycí péči o pleť a zanechají pokožku dobře prokrvenou a jemnou. Jsou vhodné pro čištění, odličování nebo smývání pleťových masek a peelingů. 

Komentáře