Ještě 700 Kč a Zásilkovna je zdarma Nakupte ještě za 700 Kč a dopravu na Zásilkovnu máte zdarma

Představení značek — listopad 2018

Představení nové značky - Renovality

Představení nové značky - Renovality

Renovality je českou značkou přírodní kosmetiky, která je vhodná pro celou rodinu. Řídí se heslem, že rostlinné oleje jsou jako rostlinné zlato a tak se k nim chovají. Proto nabízejí pouze to nejlepší z naší přírody.


Oleje Renovality mají přírodní původ. Lisují se za studena z pečlivě vybraných rostlin. Díky tomu mají vysokou kvalitu. Obsahují nejvyšší možné množství bioaktivních látek. Jejich výhodou je, že se snadno vstřebávají a vhodné jsou i pro děti nebo velmi jemnou a citlivou pokožku V olejích nenajdete žádné minerální oleje, syntetické látky, konzervanty nebo barviva.


Oleje jsou baleny ve fialovém skle, což je pro ně ten nejlepší obal. Ten zaručuje bioaktivní stálost olejů. Vliv světla vždy urychluje proces molekulárního rozpadu přírodních produktů. Fialové sklo je něco jako přirozený filtr, který olej chrání a jeho kvalita se tak nemění.


K nejprodávanějším produktům patří moringový olej, hyaluronové sérum nebo meruňkový olej. Kromě krásných velkých olejů ve fialovém skle si ale můžete vybrat iz kvalitních esenciálních olejů. Oleje se postarají o pokožku celého těla i vlasy a viditelně zlepší jejich stav. Na suchou pokožku poslouží i voňavé balzámy Mimi nebo čokoládový.

Komentáře