Ještě 700 Kč a Zásilkovna je zdarma Nakupte ještě za 700 Kč a dopravu na Zásilkovnu máte zdarma

Akce, soutěže a dárečky — prosinec 2019

Herbatint odstínové řady - jak vybrat správný odstín

Herbatint odstínové řady - jak vybrat správný odstín

N (přírodní) odstíny řady zbarví vaše vlasy při zachování přirozené barevné rovnováhy, vyberte je, pokud chcete zachovat a oživit svou přirozenou barvu.


C (Ash) tóny jsou navrženy tak, aby neutralizovaly a / nebo potlačovaly nežádoucí měděné nebo červenavé světlo. Pro ideální výsledek by měly být použity v kombinaci s odpovídajícím tónem série Natural.

R (měděné) tóny jsou zvláště vhodné pro zlaté pokožky. Zaručují měděnou barvu, bohatou na odstíny, zesvětlují vlasy teplými odrazy.

D (Zlaté) tóny dávají zlaté blond nebo hnědé světle v závislosti na stupni volby tónu. Vyberte si to pro intenzivní, jasný a přirozený výsledek.

Ideální pro přidání hnědých a přirozených červených světlech do matných vlasů. M (mahagonové) odstíny jsou navrženy pro zážitek z barvení, který svým vzhledem dodává více osobnosti. Vhodné pro světle růžové pleti, zesilují barvu.

DR (měděné) tóny pocházejí ze směsi zlatých odstínů a malého procenta měděných odstínů. Poskytují jas a znovu vytvářejí kouzlo broskvové nebo písečné barvy, dokonalé zvládnutí tónů nebo světlejších vlasů.

Intenzivní, brilantní, okouzlující barvy pro módní vzhled, aniž by se vzdaly přirozené barvy Herbatint. Při použití v kombinaci s jinými odstíny je FF (Flash Fashion) ideální pro charakter a přizpůsobení zvolené barvy.

Komentáře