Ještě 700 Kč a Zásilkovna je zdarma Nakupte ještě za 700 Kč a dopravu na Zásilkovnu máte zdarma

Představení značek — září 2020

Ponio

Ponio

Ponio je slovenská značka rukodělných kosmetiky. Používá vlastní receptury a postupy, které zdokonaluje a vytváří tak úžasné produkty, které jsme si zamilovali i my. Přinesla šampúchy, pazúchyí i masážní kostky a její vůně jsou pohlazením všech smyslů.

Ivana Zuzinová se rozhodla založit svou vlastní kosmetickou značku. Byla programátorka, ale s láskou se na splnění si svého snu. Tvrdě pracovala na tom, aby nám mohla nabídnout skvostné produkty:

  • šampúchy® (tuhé šampony bez SLS, parabenů a silikonů) - šampúch je kombinací slov kombinací slov šampon a koblihu, který tvarem připomíná. Slovo koblihu je krásné a jiné národy ho neznají. Každý jeden šampúch je vytvarovaný ručně. Složení je podobné klasickým šamponem, ale neobsahuje vodu. Základ tvoří tenzidy, které vlasy čistí. Běžné šampony obsahují sulfáty, ale ty jsou pro citlivou pokožku dráždivé. V šampúchoch jsou šetrnější tenzidy z přírodních rostlinných zdrojů, které jsou méně dráždivé k pokožce i vlasům. Další obsahují například kopřivový odvar, panenský kokosový olej, glycerin, citrónovou šťávu či přírodní silice. Neobsahuje sulfáty, také žádné konzervanty, umělé vůně ani silikony.
  • přírodní kondicionéry
  • přírodní mýdla z poctivých surovin, bez palmového oleje
  • masážní kostky z kakaového másla a přírodních silic
  • přírodní deodoranty v ekologických papírových obalech - deodorant se vysouvá jednoduše - zespodu prstem opatrně vytisknete tolik, kolik potřebujete. Deodorant se obvykle nezošúchava sám dolů zpět. Netřeba s ním silně kolmo tlačiťna pokožku, neboť chvilku trvá, než se rozehřeje a začne tát.
  • pleťové krémy
  • balzámy na rty v kompostovateľných obalech s božskou vúní

Komentáře