Doprava na Zásilkovnu zdarma 😍

Ze zákulisí — červenec 2019

Tipy k použití - nově doplněno k produktům

Tipy k použití - nově doplněno k produktům


Od začátku jsem chtěla mít na e-shopu co nejvíce informací k daným produktům. Sama dobře vím, jak náročný může být nákup kosmetiky na e-shopu. Samozřejmě nezmiňuji to, co všichni víme, že je často těžké odhadnout podle názvu produktu nebo jeho popisu, jakou bude mít asi vůni. Stejně tak se u rtěnky trefit přesně do té červené, kterou chci, protože není červená jako červená :-) Na těchto věcech pro Vás pracujeme, je to dlouhý proces už nejenom kvůli tomu, že ve skladu je opravdu velké množství produktů, ale také proto, že chci, aby všechny informace byly spolehlivé. Než tedy pro Vás tyto věci do e-shopu doplníme, rozhodla jsem se, že Vám s naší produktovou vílou alespoň doplníme tipy k použití k jednolivým produktům. Ráda bych totiž těmito informacemi předešla případným Vašim zklamáním ze zakoupeného produktu. Jsem si vědoma i toho, že tyto dodatečné informace mohou některé z Vás od nákupu odradit, ale pro mě je úplnost a pravdivost informací a Vaše následná spokojenost víc, než vysoké prodeje. 

U kterých produktů najdete tipy k použití?

Ke všem produktům jsem doplnila informaci o testu snášenlivosti. I když se jedná o přírodní kosmetiku, i ta obsahuje alergeny, které Vám mohou podráždit pokožku. Pokud tedy víte, že je Vaše pokožka více citlivá, opravdu tento test, prosím, nepodceňujte. Může Vám ušetřit nehezkou svědivou vyrážku na těle. Prošla jsem také produkty, které z mého pohledu alergeny obsahují (jako je například skořice, jedlá soda) a na ty jsem Vás přímo v kolonce tipy k použití upozornila. 

Nové informace najdete také u barev na vlasy. Jak mohou barvy s Vašimi vlasy reagovat, ale také odkazy na vzorníčky. Vzorníčky a swatche budeme postupně doplňovat také k dekorativní kosmetice. 

Snažíme se vycházet hlavně z Vašich častých dotazů, takže u make-upů najdete vždy i informaci o tom, jestli jsou dostupné vzorečky. Podělíme se ale i o vlastní zkušenosti. Například tipy pro použití pleťových olejů, aby se Vám nestávalo, že po jejich použití zůstanete mastní. A nebo jak správně použít podkladovou bázi společně s krémem, aby se nevytvořily žmolky :-)

Jestli jsme na něco zapomněli nebo byste nějakou informaci u daného produktu rádi viděli, dejte mi prosím vědět. Rády to doplníme, vždyť to všechno tvoříme především pro Vás :-)

způsoby použití a kontraindikace k jednotlivým éterickým olejům, včetně informace, jak kontraindikacím rozumět.

U kterých olejů dát pozor, protože Vám mohou lehce zabarvit nejen pokožku, ale také oblečení.

nové informace o skladování produktů, zejména květových vod, které  jsou velmi citlivé na mikrobiologickou kontaminaci. Proto je důležité, abyste věděli, že hydroláty po otevření musí být následně skladované dobře uzavřené, mimo světlo, na chladném místě při teplotě do +25 °C, ideálně však v lednici. Po otevření je spotřebujete do 6 měsíců. 


Zajímavosti k produktům - ať se dozvíte i něco navíc, třeba to, proč malinový olej nevoní po malinách nebo .... Věděli jste, že..."

Komentáře