Ještě 700 Kč a Zásilkovna je zdarma Nakupte ještě za 700 Kč a dopravu na Zásilkovnu máte zdarma

Představení značek — červenec 2019

Chistee

Chistee

Za značkou CHISTEE stojí pan Stráňavsky, který je zvukový inženýr. Kd potřeboval vyčistit svůj nástroj na nahrávání zvuku, vznikl nápad vyrábět přírodní čistící prostředky. Po letech výzkumu a pokusů přišel s jedinečným konceptem čisticích prostředků.


Všechny produkty jsou 100% přírodní a biologický rozložitelné. Znamená to, že nezatěžují vodu, půdu ani životní prostředí. Klidně je můžete je používat bez rukavic, pokožce vůbec neublíží. Čistící prostředky jsou vyrobeny na bázi organických olejů nejvyšší kvality. Neobsahují ingredience živočišného původu a nejsou testovány na zvířatech.


Jejich kouzelnou vlastností je, že účinně odstraňují nečistoty a bakterie z různých typů materiálů. Můžete je tak používat na velké množství povrchů a prostorů. Speciální kombinace výtažků proniká hlouběji do povrchu a zanechává ho čistý a zdravý. Všechny produkty mají silný antibakteriální, odmašťující a leštící účinek. Nyní už neplatí, že čím více čisticích prostředků máte, tím čistší domácnost bude. Všechny prostředky CHISTEE mají univerzální použití. Koupí čisticích koncentrátů a jejich ředěním do svých nádob šetříte mnoho zbytečných plastových obalů a rozpočet. Minimalizujete nejen odpad, ale i množství produktů v domácnosti.


Základem CHISTEE produktů jsou: Cedrový olej, světlicový olej, Geranium olej, Skořicový olej, Mandlový olej, Lemongrass olej, Extrakty z česneku, Extrakty cukrové třtiny, Mořská sůl, Voda a Esenciální oleje

Komentáře