Ještě 1 200 Kč a dopravu máte zdarma Nakupte ještě za 1 200 Kč a dopravu máte zdarma

Péče o tělo a mysl — srpen 2021

Hola hola škola volá!

Hola hola škola volá!

✅ Už jste také začali shánět školní potřeby, nové přezůvky a podzimní oblečení pro děti? My tedy ano! Máte také ten pocit, že ve vzduchu už začíná být pomalu a jistě cítit podzim? Nechceme ani přemýšlet nad tím, že za chviličku jsou tu Vánoce! Zbývají už jen 4 měsíce! ☺️

Podzim máme moc rády. Zemité barvy, vůně listí, zralá jablka, kaštany a příroda, která se chystá k zimnímu spánku. Podzim, to jsou ale i různé neduhy, rýmy, kašle, nejrůznější chřipky a virózy nevyjímaje. Předcházet nemocem se dá různými způsoby. Když už u nás ale přeci jen nějaká viróza propukne, můžeme si od nepříjemných příznaků ulevit mnoha osvědčenými způsoby. Ty přírodní jsou zároveň ty nejlepší. 

Rýma. Strašák mnohých dětí a jejich rodičů. Kdo by neznal ten nepříjemný pocit ucpaného a odřeného nosu? Nobilis Tilia přichází se svým Dětským nosním olejem Vilík. Ten chrání okolí nosu a zabraňuje vysoušení pokožky. Obsažené éterické oleje mají navíc zklidňující účinky na pokožku, takže červený nosík bude díky tomuto zázraku pryč!

Hola hola škola volá!


✅ Na různá nachlazení máme vyzkoušené také éterické oleje. Inhalace vhodně zvolené kombinace olejů napomáhá posilovat imunitu, čistit vzduch od virů, plísní a podobně. Za všechny uvádíme například éterický olej Tea tree. Je dokonale všestranný a účinný. V létě ho oceníte na štípance od komárů a k dezinfekci drobných ranek, v zimě pak k inhalaci při kašli a dezinfekci vzduchu v místnostech. 

Hola hola škola volá!

✅ Nově také nabízíme dětmi velmi oblíbený Nobilis Tilia Dětský čaj pro zdraví a sílu. Ten obsahuje pouze výběr těch nejlepších českých bylinek, je bez jakýchkoli barviv a přidaných vůní.

Hola hola škola volá!

✅ Na podzim a v zimě trpí nejen dýchací ústrojí, ale i citlivá pleť dětí a dospělých. Dětských krémů do chladu, mrazu a větru máme v nabídce hned několik. Vybraly jsme krém od značky Anela s nádherným názvem Ochráním tváře. Je certifikován pro děti od narození, oblíbí si ho ale všichni členové domácnosti. Krém se lehce roztírá a snadno vstřebává, je zároveň jemně voňavý a hladivý. Pleť je po jeho aplikaci opravdu jemná. 

Hola hola škola volá!


✅ Do chladných dnů oceníte i Organický balzám britské značky Batch #001 z včelího vosku s růží. Vysoká dávka včelího vosku je pro ochranu pleti v zimě to nejlepší. Balzám je 100% přírodní a organický. Je tak vhodný jak pro dospělé, tak i pro děti.

Hola hola škola volá!


✅ V zahraničí ještě chvíli zůstaneme. Co takhle vyzkoušet něco z estonské přírody? Super balzám na obličej a rty od Joik Organic je do chladného a nepříznivého počasí jako dělaný! :) Tento balzámek efektivně pečuje o pokožku vystavenou chladu. Vyživuje ji a zároveň chrání. Hodí se na tváře a celé tělo pro děti i dospělé. 

Hola hola škola volá!


Jak se říká, štěstí přeje připraveným, proto šup, šup, ať vše nekupujete na poslední chvíli. Krásný zbytek léta!


Komentáře