Ještě 1 200 Kč a dopravu máte zdarma Nakupte ještě za 1 200 Kč a dopravu máte zdarma

Kosmetické tipy — říjen 2021

Také vás už omrzely klasické sprchové gely?

Také vás už omrzely klasické sprchové gely?

už dávno jsou pryč časy, kdy jsme v regálech drogerií mohli vybírat pouze mezi tuhými mýdly, nebo sprchovými gely. I my se snažíme vyhovět poptávce a tak neustále rozšiřujeme naši nabídku sprchových novinek. Těšit se proto můžete na nepřeberné množství sprchových krémů, sprchových pěn, olejů, koupelových bomb a mnoho dalšího :)


🌼 Co je dobré vědět? 🌼

✅ Při výběru nejvhodnějšího produktu bychom se neměli řídit pouze vůní, nebo lákavým obalem, ale hlavně složením daného produktu. Složení produktu by mělo být vždy co možná nejjednodušší a srozumitelné. U nás v obchůdku obsah řešit nemusíte, protože ho hlídáme za vás. Můžete si tak být jistí, že ať si u nás vyberete cokoli, nikdy nesáhnete vedle :)


🌼 Co stojí za vyzkoušení? 🌼

✅ Co třeba sprchové krémy? Mezi naše milované kousky zcela jistě patří ty od Soaphoria. Sprchové krémy mají mnoho výhod. Jsou dokonale šetrné k pokožce. Nejen že ji velmi jemně umyjí, ale zároveň pokožku zanechají jemnou a vyživenou díky vybraným olejům a máslům přírodního původu. Nebudete už tak potřebovat tělový krém či olej.


Také vás už omrzely klasické sprchové gely?


✅ Dalším skvělým vynálezem jsou sprchové pěny. Vybírat můžete mezi Joik Organic a Soaphoria. Jejich heboučká konzistence a velké množství přírodních olejů vaši pokožku nevysuší, ale dokonale vyživí a provoní. Pokud hledáte čistý produkt bez parfemace, tak se s námi podívejte trochu blíže na sprchovou pěnu od Joik Organic. Je maximálně šetrná, protože je zcela bez parfemace, obsahuje organické ovesné mléko a zklidňující extrakt z aloe. Je tedy vhodná jak pro dospělé s citlivou pokožkou, tak i pro miminka.


Také vás už omrzely klasické sprchové gely?

✅ Další neméně zajímavou alternativou ke sprchovým gelům jsou sprchové oleje. Oleje si oblíbí všichni ti, kteří mají citlivou pokožku a pleť. My je máme rádi pro jejich multifunkčnost. Za pomoci sprchových olejů jemně očistíte nejen tělo, ale bez obav můžete odlíčit i obličej a oční okolí. Nejlépe se nám osvědčily ty od Nobilis Tilia. Práce s nimi je velmi snadná. Nanáší se na vlhkou pleť. Smísením s vodou se vytvoří jemná emulze, která smývá nečistoty rozpustné ve vodě i v olejích.

Také vás už omrzely klasické sprchové gely?Komentáře