Ještě 1 200 Kč a dopravu máte zdarma Nakupte ještě za 1 200 Kč a dopravu máte zdarma

Představení značek — květen 2016

Novinky v e-shopu - masážní oleje od Soaphoria

Novinky v e-shopu - masážní oleje od Soaphoria

Harmonizační účinek vybraných olejů napomůže k navrácení ztracené rovnováhy tělu i duše. Kombinací olejů nejvyšší kvality jako je jojobový, sezamový, olivový a slunečnicový dosáhnete hloubkové hydratace a regenerace pokožky, zatímco olej ze sladkých mandlí a hroznových jadérek jí zjemní a zvláční. Přidané esenciální oleje pozitivně ovlivňují smysly, přinášejí požadované uvolnění i posílení.

Masážní olej MAGICKÉ BYLINKY obsahuje mimo organických olejů také tyto esenciální oleje a olejové maceráty: 

  • Eukalyptus je jeden z nejúčinnějších olejů při všech dýchacích potížích, napomáhá hojení ran, podporuje koncentraci, má příznivé účinky na migrénu. Má antibakteriální, uklidňující, hojivé a povzbuzující účinky. Je vhodný při nachlazení, zmírňuje bolesti v krku, zpříjemňuje dýchání, pomáhá léčit zánět vedlejších nosních dutin, napomáhá zacelení ran.
  • Rozmarýn lékařský pozitivně stimuluje nervovou činnost, pomáhá při stavech únavy a při migréně, zahání úzkost. Dále působí jako analgetikum, tlumí bolesti svalů, podporuje pocení, zvyšuje krevní tlak. Povzbuzuje a posiluje a příznivě působí při ztuhlých a namožených svalech, plísňových onemocněních.
  • Bříza bílá působí protizánětlivě a antisepticky. Pomáhá zmírňovat projevy osteoporózy, bolesti svalů, šlach a kloubů, urychluje hojná a regeneraci tkání.
  • Podběl léčivý prospívá při nemocech dýchacího ústrojí.
  • Kopřiva dvoudomá pomáhá při nemocech dýchacích orgánů, při kataru žaludku a střev, podporuje tvorbu červených krvinek. Pročišťuje krev a léčí záněty močových cest, revma svalů a kloubů, poruchy látkové přeměny, onemocnění žlučníku, jater, žaludeční problémy.
  • Heřmánek pravý působí protizánětlivě, tlumí bolesti a celkově zklidňuje. Zázračně účinný je i při revmatismu, seknutí v kříži, potížích v těhotenství a střevních onemocněních. Jeho sílu si můžete otestovat při rýmě, kožních nádorech, vředech a těžko hojících se vyrážkách.
  • Přeslička rolní prospívá při chorobách močových ústrojí, tuberkulóze, hemoroidech, při ženských a kožních chorobách.
  • Hluchavka bílá je účinná při nemocech dýchacích cest, při menstruaci, při hemoroidech, má vliv na centrální nervovou soustavu a napomáhá látkové přeměně.
  • Lopuch plstnatý pomáhá hojit i špatně se hojící rány, je výborné dermatologikum. Vynikající účinky prokázal i při léčbě ekzémů.

Novinky v e-shopu - masážní oleje od Soaphoria

K zakoupení zde

Masážní olej  ROZKVETLÉ SLUNCE obsahuje mimo organických olejů také tyto esenciální oleje a olejové maceráty:

Ylang- ylang a její smyslně sladká, těžká a exotická vůně snižuje krevní tlak, působí sedativně a uvolňuje napětí, vyvažuje, vyvolává mírné pocity euforie a štěstí, zklidňuje depresi a pocity úzkosti. Pomáhá uvolňovat svalové a nervové napětí, utišuje bolest. Působí afrodiziakální.

Vanilka pravá má antioxidační, hydratační a výživné účinky. Krásné uklidní smysly a uvolní nervové napětí v těle. Evokuje pocit pohody a bezpečí, má výrazné antidepresivní účinky a potlačuje stres, napětí, či úzkost.

Pomeranč hořký působí antidepresivně. Posiluje imunitu, působí antisepticky, detoxikačně, osvědčuje se při celulitidě, povzbuzuje při únavě a depresi. Příznivě působí na nervový systém a emoce, podporuje imunitní systém a spouští ozdravný proces celého organismu.

Novinky v e-shopu - masážní oleje od Soaphoria

K zakoupení zde

Masážní olej  PLODY ŠTĚSTÍ obsahuje mimo organických olejů také tyto esenciální oleje a olejové maceráty:

Citron má antibakteriální a protikřečové účinky, pomáhá při trávicích potížích, proti stresu a zlepšuje koncentraci i náladu. Má čistící a dezinfekční vlastnosti.

Grapefruit pročišťuje lymfatický systém, osvěžuje a působí antidepresivně. Podporuje trávení. Přispívají k omlazení a zpevnění pokožky, působí jako prevence proti jejímu poškození slunečním zářením. Bojuje proti celulitidě, svalové únavě a má i antiseptické účinky.

Zelený čaj obsahuje množství vitamínu C a vitamíny skupiny B, antioxidanty, minerály a stopové prvky. Přispívá k omlazení a zpevnění pokožky, působí jako prevence proti jejímu poškození slunečním zářením. Působí uklidňujícím a relaxačním účinkem na celé tělo, tiší svalovou únavu. Čistí a regeneruje pokožku, pomáhá odbourávat toxiny a škodlivé látky v těle. Stará se o pokožku s častým výskytem kožních problémů. Má také příznivý účinek při revmatických a kloubních potížích a zlepšuje pohyblivost bolestivých míst.

Novinky v e-shopu - masážní oleje od Soaphoria

K zakoupení zde

Komentáře