1 500 Kč zdarma Nakupte ještě za 1 500 Kč a máte dopravu zdarma!

Blog

Na mém blogu najdete nejrůznější články, které se týkají krásy, zdraví, představení nových značek a produktů nebo soutěží, které právě probíhají. Vkládám sem ale také věci, které mi dělají radost a zajímají mě, jako jsou například zdravé recepty, kosmetické DIY nebo minimalismus.

DYI — leden 2016

DIY - Pleťová odličovací voda

Od mého posledního DIY (nejen toho blogového) uběhla už poměrně dlouhá doba. A tak jsem se rozhodla, že je na čase vám přinést další návod na něco velmi praktického, co alespoň my ženy potřebujeme každý den.

celý článek 0

DYI — říjen 2015

DIY Hydratační vlasový spej s růžovou vodou a aloe vera

Máte nezvladatelné, suché a krepaté vlasy? Nebo pouze chcete vašim vlasům dopřát lepší péči? Pokud jste si alespoň na jedno z toho odpověděli ano, tak si pojďte společně se mnou vyrobit hydratační sprej na vlasy s růžovou vodou a aloe vera. Ten je na to totiž přímo ideální.

celý článek 0

DYI — září 2015

DIY Šlehaný krém na vlasy z bambuckého másla

Bambucké máslo je široce využívané jak v péči o pleť, tak také o vlasy. Mnohé z vás to možná překvapí, protože másla jsou přece příliš mastná na to, aby se dávala na vlasy. Ano, jsou mastná, ale nenechte se mýlit. Pokud je totiž použijete ve správném...

celý článek 0