Ještě 700 Kč a Zásilkovna je zdarma Nakupte ještě za 700 Kč a dopravu na Zásilkovnu máte zdarma

Blog

Na mém blogu najdete nejrůznější články, které se týkají krásy, zdraví, představení nových značek a produktů nebo soutěží, které právě probíhají. Vkládám sem ale také věci, které mi dělají radost a zajímají mě, jako jsou například zdravé recepty, kosmetické DIY nebo minimalismus.

Něco pro zdraví — leden 2016

Ovesné vločky a jejich přínosy pro naše zdraví

Teplá miska ovesné kaše na snídani je perfektní způsob, jak začít den a to hlavně v chladných zimních měsících. Ovesné vločky obsahují samé dobré věci - omega-3 mastné kyseliny, hořčík, železo, draslík a antioxidanty. Pokud budete jíst ovesné vločky, bude to mít vliv nejen na vaši energetickou hladinu, ale také na vaše celkové zdraví. A dovolit si je může opravdu každý – koupíte je totiž za pár korun. A pro toho kdo ještě váhá, uvádím deset důvod

celý článek 0

Něco pro zdraví — říjen 2015

Proč jíst avokádo každý den

Mezi mé nejoblíbenější jídlo určitě patří avokádo. Je to takový malý zázrak přírody a moc vám doporučuji, dopřávat si ho několikrát týdně. Tyto zelené poklady vám totiž pomohou udržet se zdraví od hlavy až k patě.

celý článek 0

Něco pro zdraví — září 2015

Oil Pulling Method neboli mlgání

Metoda “Oil Pulling” neboli mlgání (tahání olejem), je ve světě stále populárnější. Jedná se o nejstarší ájurvédskou metodu, která je známá tím, že prý dokáže léčit až 30 onemocnění. Tahání olejem se jí říká proto, že "vytahuje" bakterie, viry a plísně z úst.

celý článek 0