1 500 Kč zdarma Nakupte ještě za 1 500 Kč a máte dopravu zdarma!

Blog

Na mém blogu najdete nejrůznější články, které se týkají krásy, zdraví, představení nových značek a produktů nebo soutěží, které právě probíhají. Vkládám sem ale také věci, které mi dělají radost a zajímají mě, jako jsou například zdravé recepty, kosmetické DIY nebo minimalismus.

Představení produktů — srpen 2018

SAVON - predstavenie novej značky

Príbeh značky Savon začal v roku 2012. Keď sa u synčeka pani Ivety Mikletičovej, mamy Savonu, objavil ekzém, rozhodla sa používať iba to najkvalitnejšie, čo nám poskytuje naša matka Zem. Výsledok bol vynikajúci - ekzém sa stratil a ona začala vyrábať kvalitnú slovenskú prírodnú kozmetiku.

celý článek 0

Představení produktů — květen 2018

ECO COSMETICS - představení značky

Příroda nám nabízí mnoho rostlinných pokladů prospívajících naší pokožce. A proto produkty Eco Cosmetics jsou tvořeny 100% přírodními složkami, které jsou pokud možno ekologicky pěstované. Všechny produkty jsou cerfikovány podle příšných pokynů Ecocert pro přírodní kosmetiku.

celý článek 0

Představení produktů — duben 2018

PRESERVE - představení značky

Eric založil značku Preserve v roce 1996. Všiml si, že mnoho spotřebitelů recykluje, ale jen málo výrobců používá recyklované materiály. A tak se rozhodl, že přemění recyklované materiály na produkty, které budou funkční, dobře navržené a hlavně užitečné. A kde jinde začít, než s běžnou každodenní nezbytností, jako je zubní kartáček :-)

celý článek 0

Představení produktů — březen 2018

TIO zubní kartáčky

Pokud vám nevyhovují bambusové zubní kartáčky a i přesto byste chtěli vyzkoušet nějakou ekologickou variantu, tak tu pro vás mám TIO kartáčky. TIO chce ukázat světu, že znečištění není nutností. I něco takového, jako je zubní kartáček, který používá miliarda lidí každý den, může být krásná a udržitelná věc.

celý článek 0

Představení produktů — březen 2018

RECENZE dekorativní kosmetiky Cosm'etika

Vybírat oční stíny, tvářenku nebo make-up přes internet je složité a tak mám radost z každé recenze, která se týká právě dekorativní kosmetiky. Stále to sice není to samé, jako když si můžete v obchodě daný produkt prohlédnout, ale slečny se vždy snaží, aby ukázaly co nejvíce fotek a produkty včetně jejich barev Vám tak přiblížily.

celý článek 0

Představení produktů — září 2017

BIOFFICINA TOSCANA - představení nové značky

Ráda bych Vám v e-shopu představila další novou značku a tou je Biofficina Toscana, která pochází z Itálie. Tato značka vznikla s přáním naplnit vizi dvou mladých žen – dát dohromady 100 % přírodní kosmetiku šetrnou k životnímu prostředí s lokálními surovinami místních zemědělců.

celý článek 0

Představení produktů — červen 2017

BIOSOLIS - představení nové značky

Do e-shopu jsem zařadila značku Biosolis. Biosolis je přírodní kosmetika splňující standardy ECOCERT. Její výrobky chrání pokožku před slunečním zářením a zároveň ji přirozeně vyživují. Produkty byly vyvinuty v souladu se všemi evropskými normami pro ochranu pokožky před slunečním zářením. Obsahují minerální filtry bez nanočástic.

celý článek 0

Představení produktů — únor 2017

ECOEGG - představení nové značky

Kdo pravidelně chodíte na stránky e-shopu tak už určitě víte, že v hlavním menu najdete novou kategorii domácnost. A jedna z prvních značek, která se v této kategorii objevila je EcoEgg. EcoEgg je společnost vyrábějící ekologické výrobky, které neobsahují žádné škodlivé chemikálie.

celý článek 0

Představení produktů — leden 2017

YOPE - představení nové značky

Přemýšleli jste někdy nad tím, proč jsou Vaše ruce po umytí sice čisté, ale o chvíli později je kůže na rukou nepříjemně suchá? Buď to může být špatnou kvalitou vody, ročním obdobím a nebo nejčastěji u velmi levných mýdel umělými látkami, které obsahují.

celý článek 1

Představení produktů — listopad 2016

MusK - představení nové značky

Ráda bych vám představila novou značku MusK. Za touto značkou stojí moc milá Lucka ze Slovenska, která ručně vyrábí přírodní mýdla. Cílem MusK je dělat věci jednoduše a srozumitelně tak, aby každý rozuměl složení a věděl přesně co jeho mýdlo obsahuje i bez použití slovníku.

celý článek 0

Představení produktů — říjen 2016

Kosmetické jíly

Jíl byl používán po staletí pro své úžasné vlastnosti. Používá se k čištění, detoxikovat, remineralizaci a regeneraci organismu. Na Středním východě se vždy používal na mytí a výživu vlasů, stále se používá pro výrobu přírodních mýdel, jako přirozený dezinfekční prostředek pro čištění a v neposlední řadě také na čištění pleti a výrobu vyživujících pleťových masek.

celý článek 0

Představení produktů — září 2016

NAVIA - představení nové značky

Ráda bych vám představila značku Navia, kterou nově najdete v mém e-shopu. Název NAVIA je odvozený od latinského výrazu "SÍLA PŘÍRODY". Navia je přírodní slovenská ručně vyráběná kosmetika. Její zakladatelka paní Martina se snaží vytvářet produkty s jednoduchým...

celý článek 0

Představení produktů — červenec 2016

NOVINKA - Aroma roll-ony Taoasis

V e-shopu najdete nově  tyto úžasné roll-ony od Taoasis. Jsou to směsi éterických olejů s nosnými oleji, které se aplikují na pulzní body těla. Éterické oleje mají terapeutické účinky a vy tak můžete vybírat z roll-onů, které vás povzbudí, navodí...

celý článek 0

Představení produktů — červen 2016

NOVINKA - Éterické oleje od Soaphoria

Éterický olej neboli esenciální olej je kapalina, která se získává z květin a rostlin a to nejčastěji destilací s vodní párou. Využívají se při tom různé části rostlin – listy, stonky, květy, kořeny nebo jiné jejich části. Lidé již po tisíciletí používají esenciální oleje v kosmetice, v domácnosti jako účinné čističe, při masážích, na léčení kožních chorob a určitě bychom našli ještě spoustu dalších uplatnění.

celý článek 0

Představení produktů — květen 2016

Novinky v e-shopu - masážní oleje od Soaphoria

Harmonizační účinek vybraných olejů napomůže k navrácení ztracené rovnováhy tělu i duše. Kombinací olejů nejvyšší kvality jako je jojobový, sezamový, olivový a slunečnicový dosáhnete hloubkové hydratace a regenerace pokožky, zatímco olej ze sladkých mandlí a hroznových jadérek jí zjemní a zvláční. Přidané esenciální oleje pozitivně ovlivňují smysly, přinášejí požadované uvolnění i posílení.

celý článek 0