1 500 Kč zdarma Nakupte ještě za 1 500 Kč a máte dopravu zdarma!

Blog

Na mém blogu najdete nejrůznější články, které se týkají krásy, zdraví, představení nových značek a produktů nebo soutěží, které právě probíhají. Vkládám sem ale také věci, které mi dělají radost a zajímají mě, jako jsou například zdravé recepty, kosmetické DIY nebo minimalismus.

Představení produktů — březen 2018

TIO zubní kartáčky

Pokud vám nevyhovují bambusové zubní kartáčky a i přesto byste chtěli vyzkoušet nějakou ekologickou variantu, tak tu pro vás mám TIO kartáčky. TIO chce ukázat světu, že znečištění není nutností. I něco takového, jako je zubní kartáček, který používá miliarda lidí každý den, může být krásná a udržitelná věc.

celý článek 0

Představení produktů — březen 2018

RECENZE dekorativní kosmetiky Cosm'etika

Vybírat oční stíny, tvářenku nebo make-up přes internet je složité a tak mám radost z každé recenze, která se týká právě dekorativní kosmetiky. Stále to sice není to samé, jako když si můžete v obchodě daný produkt prohlédnout, ale slečny se vždy snaží, aby ukázaly co nejvíce fotek a produkty včetně jejich barev Vám tak přiblížily.

celý článek 0

Představení produktů — září 2017

BIOFFICINA TOSCANA - představení nové značky

Ráda bych Vám v e-shopu představila další novou značku a tou je Biofficina Toscana, která pochází z Itálie. Tato značka vznikla s přáním naplnit vizi dvou mladých žen – dát dohromady 100 % přírodní kosmetiku šetrnou k životnímu prostředí s lokálními surovinami místních zemědělců.

celý článek 0

Představení produktů — červen 2017

BIOSOLIS - představení nové značky

Do e-shopu jsem zařadila značku Biosolis. Biosolis je přírodní kosmetika splňující standardy ECOCERT. Její výrobky chrání pokožku před slunečním zářením a zároveň ji přirozeně vyživují. Produkty byly vyvinuty v souladu se všemi evropskými normami pro ochranu pokožky před slunečním zářením. Obsahují minerální filtry bez nanočástic.

celý článek 0

Představení produktů — únor 2017

ECOEGG - představení nové značky

Kdo pravidelně chodíte na stránky e-shopu tak už určitě víte, že v hlavním menu najdete novou kategorii domácnost. A jedna z prvních značek, která se v této kategorii objevila je EcoEgg. EcoEgg je společnost vyrábějící ekologické výrobky, které neobsahují žádné škodlivé chemikálie.

celý článek 0

Představení produktů — leden 2017

YOPE - představení nové značky

Přemýšleli jste někdy nad tím, proč jsou Vaše ruce po umytí sice čisté, ale o chvíli později je kůže na rukou nepříjemně suchá? Buď to může být špatnou kvalitou vody, ročním obdobím a nebo nejčastěji u velmi levných mýdel umělými látkami, které obsahují.

celý článek 1

Představení produktů — prosinec 2016

MY-SYS - představení nové značky

Ráda bych vám představila my-sys. Je to slovenská značka přírodní kosmetiky, kterou jsem nově zařadila do e-shopu. Stojí za ní Sylvinka - její potřeba tvořit, snaha pomáhat, respekt k přírodě a láska k aromaterapii jí dovedla k výrobě prvního mýdla v roce 2010.

celý článek -1

Představení produktů — listopad 2016

MusK - představení nové značky

Ráda bych vám představila novou značku MusK. Za touto značkou stojí moc milá Lucka ze Slovenska, která ručně vyrábí přírodní mýdla. Cílem MusK je dělat věci jednoduše a srozumitelně tak, aby každý rozuměl složení a věděl přesně co jeho mýdlo obsahuje i bez použití slovníku.

celý článek 0

Představení produktů — říjen 2016

Kosmetické jíly

Jíl byl používán po staletí pro své úžasné vlastnosti. Používá se k čištění, detoxikovat, remineralizaci a regeneraci organismu. Na Středním východě se vždy používal na mytí a výživu vlasů, stále se používá pro výrobu přírodních mýdel, jako přirozený dezinfekční prostředek pro čištění a v neposlední řadě také na čištění pleti a výrobu vyživujících pleťových masek.

celý článek 0

Představení produktů — září 2016

NAVIA - představení nové značky

Ráda bych vám představila značku Navia, kterou nově najdete v mém e-shopu. Název NAVIA je odvozený od latinského výrazu "SÍLA PŘÍRODY". Navia je přírodní slovenská ručně vyráběná kosmetika. Její zakladatelka paní Martina se snaží vytvářet produkty s jednoduchým...

celý článek 0

Představení produktů — červenec 2016

NOVINKA - Aroma roll-ony Taoasis

V e-shopu najdete nově  tyto úžasné roll-ony od Taoasis. Jsou to směsi éterických olejů s nosnými oleji, které se aplikují na pulzní body těla. Éterické oleje mají terapeutické účinky a vy tak můžete vybírat z roll-onů, které vás povzbudí, navodí...

celý článek 0

Představení produktů — červen 2016

NOVINKA - Éterické oleje od Soaphoria

Éterický olej neboli esenciální olej je kapalina, která se získává z květin a rostlin a to nejčastěji destilací s vodní párou. Využívají se při tom různé části rostlin – listy, stonky, květy, kořeny nebo jiné jejich části. Lidé již po tisíciletí používají esenciální oleje v kosmetice, v domácnosti jako účinné čističe, při masážích, na léčení kožních chorob a určitě bychom našli ještě spoustu dalších uplatnění.

celý článek 0

Představení produktů — květen 2016

Novinky v e-shopu - masážní oleje od Soaphoria

Harmonizační účinek vybraných olejů napomůže k navrácení ztracené rovnováhy tělu i duše. Kombinací olejů nejvyšší kvality jako je jojobový, sezamový, olivový a slunečnicový dosáhnete hloubkové hydratace a regenerace pokožky, zatímco olej ze sladkých mandlí a hroznových jadérek jí zjemní a zvláční. Přidané esenciální oleje pozitivně ovlivňují smysly, přinášejí požadované uvolnění i posílení.

celý článek 0

Představení produktů — duben 2016

POSLEDNÍ KUSY produktů Ponio pro období podzim/zima

Ponio obměňuje vůně svých produktů na jaro/léto. Proto deodoranty Fresh air a Levandule & máta, šampuk Dvojitá levandule a masážní kostka Růžová alej budou v nabídce jen do vyprodání zásob. Poté je najdete v e-shopu opět až od října. Takže kdo si je chcete ještě nakoupit, honem do e-shopu, zbývá jen pár posledních kousků :-)

celý článek 0

Představení produktů — říjen 2015

Bio růžová voda Dulcia Natural

Růžová voda je vodní destilát z čerstvých lupenů růže damascénské. Obsahuje těkavé a vonné látky z růží, které jsou rozpustné ve vodě. Pro své výrazné antibakteriální účinky se růžová voda nemusí stabilizovat žádnými konzervačními látkami. Neobsahuje tedy žádný alkohol, je to pouze čistý vodní roztok, který výborně hydratuje pleť a nedovolí jejímu vysychání tak, jako jiné přípravky, které alkohol obsahují.

celý článek 0