1 500 Kč zdarma Nakupte ještě za 1 500 Kč a máte dopravu zdarma!

Blog

Na mém blogu najdete nejrůznější články, které se týkají krásy, zdraví, představení nových značek a produktů nebo soutěží, které právě probíhají. Vkládám sem ale také věci, které mi dělají radost a zajímají mě, jako jsou například zdravé recepty, kosmetické DIY nebo minimalismus.

Slevy, soutěže a dárečky — listopad 2017

Dárek k nákupu

V polovině června jsem vám k nákupu JOIK produktů přidávala do objednávky zdarma plné balení Rychle absorpčního pečujícího mléka na ruce v hodnotě 265 Kč jako dárek. A protože jsem od vás dostala spoustu děkovných e-mailů, jak moc jste byli spokojení, tak jsem se rozhodla, že si tuhle krásnou akci zopakujeme.

celý článek -2

Slevy, soutěže a dárečky — červenec 2017

Dáreček od Navia

Při nákupu Navia produktů nad 339 Kč/13 EUR dostanete mátovou bylinkovou vodu 30 ml jako dárek. Je vhodná jako pleťová voda a tonikum pro mastnou a smíšenou pokožku, eliminuje tvorbu akné, oživuje unavenou pleť. Na dlouhých cestách svou příjemnou a svěží vůní osvěžuje a energizuje, stimuluje nervový systém a mozkovou činnost.

celý článek -5

Slevy, soutěže a dárečky — červen 2017

Dáreček od JOIK

Začátkem dubna jsem do e-shopu zařadila přírodní kosmetiku JOIK a už jsem vám psala, že to byla láska na první pohled nebo tedy spíš vyzkoušení :-) A teď mám pro vás jednu dobrou zprávu - od dnešního dne až do 15.7.2017, což znamená téměř po celý jeden měsíc...

celý článek -1

Slevy, soutěže a dárečky — prosinec 2016

Přeji si...

Vánoce by měly být obdobím splněných přání a tak jsem si říkala, že bych nějaké to přáníčko ráda splnila i vám. Napište mi do komentáře pod tento příspěvek na Facebooku, co z e-shopu byste si přáli pod stromeček.

celý článek 1

Slevy, soutěže a dárečky — listopad 2016

SOUTĚŽ o mýdla MusK

Slibovaná soutěž o krásná mýdla značky MusK je tady. Mám tu pro vás nachystaných 5 mýdel, takže bude celkem 5 výherců. Podmínky soutěže jsou velmi jednoduché – zapojit se do ní můžete tak, když mi na Facebooku do komentáře pod tento příspěvek napíšete, jaká dvě mýdla vás od této značky nejvíce zaujala.

celý článek 1

Slevy, soutěže a dárečky — září 2016

*SOUTĚŽ SE ZNAČKOU NAVIA*

Mám pro vás slibovanou soutěž o 3 voňavé balíčky od značky Navia. První z nich je wellness balíček, který obsahuje tuhý tělový balzám, pralinky do koupele a masážní olej. Druhý balíček potěší milovníky levandule – hydrolát ve spreji, celotělový krém a...

celý článek 0