Ještě 1 200 Kč a dopravu máte zdarma Nakupte ještě za 1 200 Kč a dopravu máte zdarma

Blog

Na blogu najdete nejrůznější články, které se týkají krásy, kosmetické tipy, představení nových značek a produktů nebo soutěže, které právě probíhají.

Životní styl — červenec 2019

Jak šetřit vodou (nejen) v létě

Horký víkend na začátku července mě inspiroval k tomu, abych pro Vás sepsala článek, jak šetřit vodou. Tento rok se teploty vyšplhaly přes třicet stupňů už před létem a já stále častěji slýchám od známých kolem sebe, že mají obavu, aby jim voda ve studni přes léto nevyschla. Někteří mají s prázdnou studnou zkušenosti z minulých let.

celý článek 0

Životní styl — červen 2016

40 dní k zero waste

Když jsem hledala nějaké informace o zero waste a o tom, kde vlastně začít, objevila jsem blog http://www.czechzerowaste.cz/. Najdete tam spoustu užitečných informací, které se budou hodit nejen začátečníkům.

celý článek 0

Životní styl — červen 2016

Od minimalismu k zero waste

Nedávno jsem si vyměnila pár řádků s Beatkou, která píše svůj blog a rozhodla se začít se zero waste. Pobídla mě k tomu, abych se i já podělila se svými zkušenostmi a tím, jak to u nás doma vypadá. U nás doma zkoušíme jít cestou minimalismu a není to tak dlouho, co jsem začala uvažovat i o tom, jak zároveň vyprodukovat co nejméně odpadu.

celý článek 0