Korektory od Everyday Minerals k nákupu zdarma

Připravila jsem si pro Vás na červenec akci s Everyday Minerals. Pokud to máte stejně jako já, že přes léto používáte minimum dekorativní kosmetiky a dáváte přednost spíše lehčím/minerálním make-upům a korektorům, tak Vás teď potěším.

K nákupu jakéhokoli plného produktu od Everyday Minerals dostanete zdarma korektor dle Vašeho výběru v hodnotě 295 Kč. Mám tu pro Vás nachystané dva druhy, které jsou u našich zákaznic nejoblíbenější - Sunlight Jojoba korektor a Mint Jojoba korektor.

 Korektory od Everyday Minerals k nákupu zdarma

Sluneční paprsky pro Vaši unavenou pleť! Sunlight Jojoba korektor je určen k zakrytí tmavých kruhů pod očima a s nimi jako kouzlem zmizí i tmavé skvrny a nedokonalosti pleti. Zmírňuje začervenání pokožky a oživí unavenou a namáhanou pleť.

 Korektory od Everyday Minerals k nákupu zdarma

Zamilujte si stejně jako profesionální vizážisté korektor v mint odstínu! Jemná nazelenalá barva efektivně neutralizuje načervenalé skvrny, nedokonalosti pleti jako akné a pupínky, prasklé žilky či podrážděnou pokožku.

Jak korektor zdarma získat?

Stačí, když si do nákupního košíku vložíte jakýkoli plný produkt od Everyday Minerals a poté si vyberete jeden z korektorů. Do pole slevový kupón zadáte kód EMLETO. Cena za korektor se Vám automaticky odečte. A pokud se ptáte, jestli při nákupu 2 produktů dostanete 2 korektory atd., tak odpovídám, že ano :-) Akce platí do 31.7.2020 nebo do rozdání zásob.

90%
Myslí ekologicky
Uvítala bych, kdyby byla expirace produktů v eshopu vždy uvedena. Myslím, že toho není zcela jednoduché docílit.
100%
rychlost,přehlednost,bezpečně zabaleno,pokaždé příjemná zkušenost
100%
100%
100%
100%
Výběr zboží,Ceny,Rychlost doručení
100%
100%
100%
Pečlivě vybrané produkty, rychlost doručení, zákaznický servis, široká nabídka
100%
Komunikace, rychlost, přehlednost....
Nic
Krásná Každý Den s.r.o.
Ke Zvoli 783
25241 Dolní Břežany
Česká republika
Business Reg. No.: 05080720
VAT ID: CZ05080720
Čeština
cz
English
en
EUR