Pojďme tvořit obchůdek společně

Poslední týdny u nás v obchůdku probíhá několik věcí, které zatím ještě nevidíte. Jakmile budou hotové a viditelné i pro Vás, věřím, že Vám zase o něco zpříjemní nákupy. Některé věci ale vyžadují více práce, než se na první pohled může zdát. Pak tu jsou ale další (menší), u kterých stačí pouze nápad a jeho programátorská realizace :-) A o těch bych se dnes chtěla zmínit. Podařilo se nám udělat v obchůdku dvě nové funkce. Ty pomohou tomu, abychom ho tvořili společně, protože Vás tak trochu do jeho fungování zapojí. A o čem mluvím? 

U vyprodaných produktů nově najdete tlačítko pro šťouchnutí. Proč a do koho budete štouchat? Šťouchat budete do nás v případě, že je produkt vyprodaný a Vy o něj máte zájem. Produkty objednávám dle svého plánu, který mám pro každého výrobce vytvořený. U výrobců většinou objednávám menší množství produktů a objednávek za měsíc udělám raději více. Je pro mě totiž důležité, aby se k Vám produkty dostávaly co nejčerstvější. O některé je ale menší zájem a tak je neobjednávám tak často. Pokud zrovna Vy na takový produkt čekáte, může se stát, že bude třeba i měsíc trvat, než se produkt objeví znovu skladem. Když ale do mě novým tlačítkem štouchnete, budu vědět, že na něj čekáte a objednávku u výrobce tím urychlíte. Tlačítko šťouchnutí Vám nezašle e-mail o naskladnění. Tuto funkci máte ale u produktu také a můžete ji zvlášť využít. Šťouchnutím se mi tu objeví pouze upozornění, že o daný produkt má někdo zájem. Nemohu Vám slíbit, že objednávku u výrobce udělám okamžitě, jakmile od Vás šťouchnutí přijde, ale určitě ji uspíšíte. Nechci Vás totiž nechat dlouho čekat :-)

Druhá funkce s produkty také souvisí. Průběžně se Vás na Facebooku ptám, jestli Vám něco v obchůdku chybí - konkrétní produkty, značky, ale i cokoli dalšího :-) Vím od Vás ale, že ne každý z Vás má účet na Facebooku a nebo si uvědomí, že mu něco v obchůdku chybí právě v okamžiku, kdy u nás něco hledá. Když tohle zjistíte, tak nám to nově můžete rovnou napsat. A nemusíte posílat ani e-mail, ale jednoduše vyplníte políčko pro to určené. 

Nově v záhlaví obchůdku nebo na každé stránce s výpisem produktů úplně dole najdete malý obdélník. Na něj kliknete a objeví se Vám okénko, kam napíšete Vaše přání - co Vám zde chybí. Poté už jen kliknete na tlačítko odeslat. Tím, že nevyplňujete žádné informace o Vás, my zprávu pouze přijmeme. Pokud byste si ale přáli odpověď, napište svůj e-mail přímo do textu. Ráda Vám na zprávu odepíšu.

Pojďme si to tu tvořit společně ❤️

90%
Myslí ekologicky
Uvítala bych, kdyby byla expirace produktů v eshopu vždy uvedena. Myslím, že toho není zcela jednoduché docílit.
100%
rychlost,přehlednost,bezpečně zabaleno,pokaždé příjemná zkušenost
100%
100%
100%
100%
Výběr zboží,Ceny,Rychlost doručení
100%
100%
100%
Pečlivě vybrané produkty, rychlost doručení, zákaznický servis, široká nabídka
100%
Komunikace, rychlost, přehlednost....
Nic
Krásná Každý Den s.r.o.
Ke Zvoli 783
25241 Dolní Břežany
Česká republika
Business Reg. No.: 05080720
VAT ID: CZ05080720
Čeština
cz
English
en
EUR