Seznamte se, JO BROWNE

Jsme moc rády, že v našem obchůdku můžeme přivítat novou značku JO BROWNE Ireland. Joanne zakladatelka této značky se v roce 2016 rozhodla následovat svůj sen a vášeň pro přírodní kosmetiku. Jejím cílem je vyvíjet prémiové produkty přirozeným a udržitelným způsobem.

Mezi produkty JO BROWNE najdete péči o pleť, luxusní péči o tělo, difuzér s aroma oleji a k nejnovějším přírůstkům patří bambusové ložní prádlo. Produkty jsou baleny převážně do skleněných obalů s bambusovými doplňky, tak aby obaly byly co nejvíce šetrné k životnímu prostředí. Přísady, které jsou použity, jsou zcela přírodní a vše je vyráběno a plněno ručně ve výrobně v Hacketstownu.

My jsme se do produktů zamilovaly nejen na první pohled, ale i na první přivonění. JO BROWNE Vás uchvátí vlastní Signature vůní, kterou najdete u všech produktů péče o tělo a pleť a dále jako jeden z blendu do difuzéru.

A o jakých produktech se vlastně bavíme ?

Luxusní body scrub

Jak již název vypovídá a nepřehání, jedná se opravdu o velmi luxusní záležitost. Nejen, že scrub voní jejich hlavní dominantní vůní Signature, ale jeho konzistence je jemná, vláčná a zároveň hrubá, tak jaká je u scrubu žádoucí. Vaše pokožka po něm zůstane úžasně voňavá a hlavně hebká a vyživená. Pokud již nebudete chtít použít žádný další krém nebo olejíček, přesto Vaše pokožka zůstane jemně krémová.

Seznamte se, JO BROWNE

Pleťové sérum

Pleťové sérum s extraktem z bambusu a bezinky, opět s jedinečnou vůní Signature. Sérum pleť ochrání proti stárnutí, vyživí ji a hydratuje. Je vhodné pro všechny typy pleti.

Seznamte se, JO BROWNE

Luxusní tělový olej

100% přírodní tělový olej s exotickým mangostanovým olejem. Mangostan, známý také jako „Královna ovoce“, pokožku hydratuje, regeneruje a zvláčňuje. Opět doplněn o nezaměnitelnou vůni Signature.

Seznamte se, JO BROWNE

Čistící balzám na obličej

Olej z kamélie je považován za zázračný, protože má velké množství kosmetických a léčivých účinků. Vyživuje a revitalizuje jemnou, suchou pokožku, posiluje její obranyschopnost, doplňuje pokožku životně důležitými živinami a zanechává ji tak hedvábně hladkou a pružnou. Balzám slouží k čistění pleti, ale stejně tak jej můžete dvakrát týdně vmasírovat do čisté pokožky po dobu 5 minut, abyste si mohli plně vychutnat výhody tohoto úžasného balzámu.

Seznamte se, JO BROWNE

 

JO BROWNE nabízí ještě mnoho dalších jedinečných produktů, které stojí za to také vyzkoušet a nezapomeňte je omrknout :-)  

Seznamte se, JO BROWNE

Seznamte se, JO BROWNE

Seznamte se, JO BROWNE

Seznamte se, JO BROWNE

Seznamte se, JO BROWNE

Seznamte se, JO BROWNE

90%
Myslí ekologicky
Uvítala bych, kdyby byla expirace produktů v eshopu vždy uvedena. Myslím, že toho není zcela jednoduché docílit.
100%
rychlost,přehlednost,bezpečně zabaleno,pokaždé příjemná zkušenost
100%
100%
100%
100%
Výběr zboží,Ceny,Rychlost doručení
100%
100%
100%
Pečlivě vybrané produkty, rychlost doručení, zákaznický servis, široká nabídka
100%
Komunikace, rychlost, přehlednost....
Nic
Krásná Každý Den s.r.o.
Ke Zvoli 783
25241 Dolní Břežany
Česká republika
Business Reg. No.: 05080720
VAT ID: CZ05080720
Čeština
cz
English
en
EUR