Ještě 1 200 Kč a dopravu máte zdarma Nakupte ještě za 1 200 Kč a dopravu máte zdarma

Vrácení a reklamace

Vrácení

Pokud nejste se zbožím, které jste obdrželi spokojeni, můžete ho do 14 dnů od převzetí balíčku vrátit. Pro vrácení zboží lze využít vzorový formulář „Oznámení o odstoupení od kupní smlouvy“, který tvoří přílohu obchodních podmínek.

Odstoupení od kupní smlouvy, vrácené zboží a doklad o koupi (faktura) zasílejte, prosím, na adresu provozovny:

Krásná Každý Den s.r.o.
Povodňová 10/2117
143 00 Praha 4

Osobní vrácení zboží není možné. Veškeré náklady spojené s navrácením zboží jsou hrazené zákazníkem. Částku za zboží vracím do 14 dnů ode dne, kdy jsem zboží přijala a to na Vámi uvedený bankovní účet.

Zboží prosím zasílejte v původním neporušeném obalu bez známek použití. Bohužel z hygienických důvodů nelze vrátit produkty, které byly částečně spotřebovány nebo vyňaty z obalu (platí to například pro rtěnky, řasenky, oční linky, tužky na oči, šampony, kondicionéry, štětce na líčení apod.). Stejně tak není možné vrátit zboží z důvodu nevyhovující vůně, případně konzistence, protože již došlo k otevření produktu a tím k jeho kontaminaci.

Jestliže vracíte zboží, zasílejte ho prosím ideálně v pevné krabičce, aby nedošlo během přepravy k poškození obalu produktu. Pokud bude obal produktu poškozen, bohužel musím poměrnou část ceny za toto poškození odečíst.

Reklamace

Pokud jste zjistili, že se zbožím není něco v pořádku, dejte mi to prosím vědět e-mailem na info@krasnakazdyden.cz. Zároveň zašlete reklamované zboží včetně dokladu o koupi (faktury) a důvodu reklamace doporučeně, na adresu provozovny:

Krásná Každý Den s.r.o.
Povodňová 10/2117
143 00 Praha 4

Jakmile zboží obdržím, zašlu Vám informaci o přijetí reklamace. Zákonná lhůta pro vyřízení reklamací je 30 dnů, snažím se ale vše řešit co nejdříve.

Pokud nebude možné zboží vyměnit, vrátím Vám peníze na Váš bankovní účet včetně poštovného, které jste zaplatili za zaslání balíčku zpět ke mně a to ve výši 64 Kč.