Ještě 1 200 Kč a dopravu máte zdarma Nakupte ještě za 1 200 Kč a dopravu máte zdarma

Představení značek — červenec 2016

NOVINKA - Aroma roll-ony Taoasis

NOVINKA - Aroma roll-ony Taoasis

V e-shopu najdete nově  tyto úžasné roll-ony od Taoasis. Jsou to směsi éterických olejů s nosnými oleji, které se aplikují na pulzní body těla. Éterické oleje mají terapeutické účinky a vy tak můžete vybírat z roll-onů, které Vás povzbudí, navodí dobrou náladu a aktivitu nebo naopak zklidní mysl a pomohou s dobrým spaním. A nebo poslouží jako pomoc při nachlazení. Díky praktickému balení můžete mít roll-on s sebou vždy po ruce a v případě potřeby jej kdykoliv použít.

Dobrá Nálada

Aroma roll-on Dobrá nálada, Baldini

Teno aroma roll-on Vás povzbudí za pomoci sladké vůně citrusových plodů. Vůně v sobě spojuje šťavnaté tóny citronů, nahořklých grapefruitů a limetky. Společně tvoří příjemnou hřejivou vůni, která Vám vylepší náladu, pozitivně naladí a přenese Vás do teplých letních slunných dní.

Proti nachlazení

Aroma roll-on Proti nachlazení, Baldini

Aroma roll-on Proti nachlazení pomáhá ulevit od bolesti hlavy i ucpaného nosu ve chvílích, kdy na Vás něco leze. Kombinace svěžího eukalyptu, tea tree a tymiánu tvoří osvěžující kombinaci, která uvolňuje ucpané dutiny a zmírňuje nepříjemné pocity spojené s nachlazením. Obsažené éterické oleje zároveň působí antibakteriálně a působí jako mírná prevence nachlazení v období chřipek a viróz.

První pomoc

Aroma roll-on První pomoc, Baldini

První pomoc uklidní mysl v krizových situacích a pomůže je snadněji překonat. Zklidňující hořko-sladká vůně neroli má relaxační a uvolňující účinky, dokáže pomoci při úzkostných stavech a pocitech strachu. Napomáhá i klidnému spánku a působí proti nespavosti.

Sladké spaní

Aroma roll-on Sladké spaní, Baldini

Tento roll-onek přináší uvolnění a napomáhá klidnému spánku díky sladké vůni s tóny bylinek a citrusových plodů. Aroma roll-on v sobě spojuje uklidňující vůni levandule se sladkým pomerančem a pryskyřicí benzoe. Nasládlá bylinková vůně s lehkými tóny citrusů má příjemné harmonizační účinky, zklidňuje mysl a uvolňuje. Je tak skvělým pomocníkem při problémech s usínáním, nespavostí či potížích s usínáním v novém prostředí.

Svěží hlava

Aroma roll-on Svěží hlava, Baldini

Svěží hlava osvěžuje a pomáhá při bolestech hlavy i nevolnosti za pomoci vůně bylinek. Roll-on v sobě spojuje svěží tóny máty společně se sladkými zralými citrony, grapefruitem a limetkou. Tvoří tak lehkou větrovou vůni s mírně hořkými tóny ovoce, osvěžuje, povzbuzuje a zároveň pomáhá při bolestech hlavy a migrénách. Dokáže ulevit i při nevolnostech spojených s bolavou hlavou.

Voňavá škola

Aroma roll-on Voňavá škola, Baldini

Roll-on stimuluje mysl a povzbuzuje aktivitu. Osvěžující vůně citrusových plodů doplněná o zklidňující levanduli zvyšuje bdělost a podporuje koncentraci. Hřejivá ovocná vůně pomáhá lépe se soustředit i vstřebávat nové informace a má motivační a povzbuzující účinky na mysl. Vůně se tak hodí pro děti i pro mentálně pracující dospělé a studenty.

Komentáře