O nás ❤️

Krásná Každý Den již od roku 2014 vždy najdete pečlivě vybranou přírodní kosmetiku a doplňky od lokálních i zahraničních výrobců. ❤️

Dbáme na to aby všechny produkty měly čisté, přírodní složení, nebyly testovány na zvířatech a splňovaly naše požadavky. Produkty pro vás testujeme a tak se na nás můžete vždy obrátit pro radu nebo tip.

Sklad máme v Dolních Břežanech, kde si svoje objednávky můžete vyzvednout každý všední den od 9.00 - 14.00. Pokud budete mít cestu kolem, rády vás u nás uvítáme a můžete si rovnou vybrat zboží bez předchozí objednávky na e-shopu.

                                       Těšíme se na vás.

                                               

 Náš team

(zleva: Ljuba, Lucka, Míša)

Ljuba

Na starosti má celé naše skladové království - když zboží přijde a také když odchází. Objednává pro vás všechny voňavé produkty, které vám potom také s láskou a péčí balí do vašich objednávek. 

Lucka

Můžete ji nejčastěji vidět a slyšet na sociálních sítích. Vymýšlí pro vás akce, novinky, výběr nových značek a produktů. Ve volných chvílích se věnuje vašim dotazům, otázkám a nápadům. Obracet se na ni můžete se vším co vás zajímá buď na chatu nebo e-mailem. Je pořád v letu a tak trošku workoholik:-) ale přesně tohle ji žene stále kupředu. 

Míša

Momentálně čerpá nové zážitky a poznatky na své více jak roční cestě na Nový Zéland. Běžně se však stará o veškerou administrativu, pomáhá s obsahem na sociální sítě a vždy v pondělí si odskočí od své běžné práce aby zabalila všechny vaše víkendové balíčky. Miluje barevné tahy štětce a ve volných chvílích maluje dechberoucí obrázky. Kdo ví, třeba nám jednou taky něco namaluje :-) Momentálně čerpá nové zážitky a poznatky na své více jak roční cestě na Nový Zéland.

Kája

Naskočila do našeho týmu a ujala se pondělních objednávek, který je vždy za celý víkend požehnaně. Nicméně i přes to má stále úsměv na rtech a je pro každou srandu. Když odloží lepící pásky a krabice, vrhá se do světa online marketingových nástrojů, srovnávačů a optimalizací SEO.

 

 (zleva: Ljuba, Lucka, Kája)

Rychlé doručení s láskou a péčí
Balíčky zasíláme jako by to byl dárek pro naše blízké
Jsme tu pro vás
Pokud si nevíte rady, rády vám pomůžeme
Doprava ZDARMA nad 1700 Kč
Získejte dopravu zdarma k vaší objednávce
Ke každé objednávce vzoreček zdarma
Jako dárek vám vždy přibalíme nějaký vzoreček
Široký výběr
V naší nabídce máme více jak 50 značek
Krásná Každý Den s.r.o.
Ke Zvoli 783
25241 Dolní Břežany
Česká republika
IČO: 05080720
DIČ: CZ05080720
Mastercard
PayPal
ThePay
Visa
ApplePay
Packeta
Zásilkovna
DHL
GLS
Čeština
cz
English
en
EUR