Velkoobchod

Velkoobchod

Krásná Každý Den, působí na českém trhu již od roku 2014. Velmi nás těší, že se nám povedlo, na český a slovenský trh přivést nové značky přírodních produktů z růžných koutů světa.

Aktuálně zastupujeme tyto značky:

 JOIK ječ estonská značka, jejíž sortiment zahrnuje produkty péče o pleť a tělo, dekorativní kosmetiku a vůně do bytu jako difuzéry, pokojové spreje a vonné svíčky. Značka se dělí na tři řady JOIK ORGANIC, JOIK ORGANIC BEAUTY a JOIK HOME SPA.

 

Řecká kosmetická značka MYRRO z Heraklionu je zaměřená na přírodní produkty osobní péče o obličej, tělo a o vlasy a má i vlastní kojeneckou řadu. Všechny produkty mají certifikaci GMO free, neobsahují SLS & SLES, minerální oleje, parabeny, barviva, silikony a jsou Cruelty Free. Myrro nabízí opravdu čisté složení produktů s maximálním možným účinkem. V kombinaci se zkušenostmi a kreativitou, pokračují s láskou k člověku a přírodě. Většina produktů má navíc biologicky odbouratelný obal z cukrové třtiny.

 

Na začátku byla Paula, zakladatelka této britské značky, zoufalá máma dvou malých dětí, trpících ekzémy a alergiemi. Díky svému příteli, který se věnoval včelařství, objevila úžasné léčivé vlastnosti včelího vosku. Ty ji následně inspirovaly k výrobě organických balzámů, které zklidňují, regenerují, hydratují a vytváří dlouhodobou ochrannou bariéru. A tak vznikla BATCH #001. Máte-li suchou, nebo ekzematickou pokožku, psoriázu či dermatitidu, pak je pro vás tato kosmetika tou nejlepší volbou.

 

Přírodní kosmetická značka JO BROWNE byla založena majitelkou Joanne v roce 2016 v Irsku. JO BROWNE představuje produkty péče o pleť a tělo, difuzér, aromaterapii a novinkou je bambusové ložní prádlo a povlaky na polštáře. Produkty jsou baleny v bambusu šetrném k životnímu prostředí, přísady, které jsou použity, jsou zcela přírodní a vše je vyráběno ručně. Návrat k přírodě a využití přírodních obalů je podstatou celé značky.

 

Každý již nepochybně zažil situaci, kdy si skvrnou od červeného vína potřísnil oblíbený kousek oblečení. Díky Wine Away získáte skvělý čistič, kterým takové oblečení zachráníte. Nemluvě o ubrusech, pohovkách a kobercích. Wine Away je šikovný pomocník s čistým složením.

Použít ho můžete také na skvrny od kávy, krve, inkoustu nebo ovocných šťáv.

V případě zájmu o spolupráci, zasílání velkoobchodního ceníku a podmínek spolupráce nás prosím kontaktujete na e-mail 

velkoobchod@krasnakazdyden.cz

Nebo vyplňte registrační formulář.

Budeme se těšit na spolupráci.

Krásná Každý Den s.r.o.
Ke Zvoli 783
25241 Dolní Břežany
Česká republika
IČO: 05080720
DIČ: CZ05080720
Čeština
cz
English
en
EUR