Ještě 1 200 Kč a dopravu máte zdarma Nakupte ještě za 1 200 Kč a dopravu máte zdarma

Kosmetické tipy — březen 2017

Kyselina hyaluronová v kosmetice DULCIA natural

Kyselina hyaluronová v kosmetice DULCIA natural

Kyselina hyaluronová je průhledná látka (hyalos znamená v řečtině sklo), která má výjimečnou schopnost vázat vlhkost. Funguje jako houba, která je schopna nasát až tisícinásobné množství vody, než je její vlastní hmotnost. Nachází se v každé tkáni našeho těla. 

Je obsažena ve stravě a tak její produkci můžeme stimulovat i prostřednictvím stravy. S přibývajícím věkem v kůži podstatně ubývá koncentrace kyseliny hyaluronové, která dokáže vázat množství vody. Kožní vazivo tedy ukládá méně vody, a tím působí kůže neelastickým dojmem a má sklon k tvorbě vrásek. Péče kyselinou hyaluronovou se používá ke snížení výskytu vrásek, linek na obličeji, povislé kůže a ztráty barvy kůže po akné.

V krémech Dulcia se používá kyselina hyaluronová té nejvyšší světové kvality a od nejlepšího světového výrobce. Rozdíl je v molekulární velikosti kyseliny hyaluronové. Čím je molekulární velikost menší, tím hlubší vrstvy pokožky penetruje a její biologické účinky v pleti jsou vyšší. Oproti tomu kyselina hyaluronová s vyšší molekulární hmotností neproniká tak hluboko, zůstává ve vyšších vrstvách pokožky, kde působí hlavně jako hydratační agent a zajišťuje ochranné účinky.

Kyselinu hyaluronovou najdete v nejprodávanějším pleťovém krému od Dulcia:

Krém proti vráskám s kyselinou hyaluronovou a Q10

Primární cíl tohoto krémíku je protivrásková péče, prevence stárnutí pleti a také vyhlazování vrásek. Nízkomolekulární kyselina hyaluronová umožní krému proniknout hluboko do pokožky, kde reaguje s kožními buňkami. Zlepšuje strukturu pokožky v důsledku zmenšení pórů, redukuje vrásky, vyhlazuje texturu pokožky. Krém stimuluje produkci a syntézu kolagenu. Všechny složky v krému spolupracují a tak vytváří mimořádně účinnou péči o zralou pokožku. Zralá pokožka je definovaná od 30 roku života až do jeho 60tky. Krém je aktivní, živý a Vaše pokožka si z něj načerpá to co právě potřebuje, proto je vhodný na takové široké věkové rozmezí. 

Kyselina hyaluronová v kosmetice DULCIA natural

V e-shopu najdete zde.

Zdroj: DULCIA natural

Komentáře