Ještě 1 200 Kč a dopravu máte zdarma Nakupte ještě za 1 200 Kč a dopravu máte zdarma

Akce a dárečky — duben 2018

Vzorečky od Everyday Minerals zdarma

Vzorečky od Everyday Minerals zdarma


Určitě víte, že mezi dekorativní kosmetikou, kterou mám v obchůdku, můžete najít i Everyday Minerals. Je to přírodní minerální kosmetika, která pochází z Texasu a jejím cílem je pomáhat ženám, aby se cítily sebevědomé a přirozeně krásné. Sama používám řadu let jejich minerální make-up a nemůžu si ho vynachválit. Proto jsem ráda, že Vám mohu nabídnout k vyzkoušení dva jakékoli vzorečky od této značky. A třeba si zrovna vyberete na vyzkoušení zmíněný minerální make-up, protože určitě stojí za to :-) Kosmetiku nejlépe poznáte na vlastní kůži a u make-upu to platí dvojnásob. 

Jak tedy dostanete vzorečky zdarma?

Vytvořte si v e-shopu objednávku a nezapomeňte si do ní přidat i dva jakékoli vzorečky od Everyday Minerals. Aby oba vzorečky byly zdarma jako dáreček, zadejte prosím do pole "Slevový kupón" kód: MINERALS. Vzorečky zdarma budu rozdávat celý duben :-)

A co na minerální make-up říká Alenka, spokojená zákaznice?

Minerální make-up Beige 3N Jojoba - "Kvalitní make up. Přirozená pleť bez nanosu. Středně krycí. Po delším užívání výrazné zlepšení pleti. Jeden z nejlepších make upu....ať již srovnávám tekuté... Krémové... Či minerální. Odstín vhodný pro světlejší pleť."

Komentáře

Barbora Hanáčková 29. 5. 2018

Chtěla bych zkusit vaši masku ale nejsem si jistá jestli mi bude na pleť sedět

Lucka 29. 5. 2018

Milá Barborka, napíšte nám o Vašom type pleti a skúsime nájsť vhodnú masku pre Vás :) Lucia, produktová víla

natálie hudcová 4. 5. 2019

dekuji