Ještě 1 200 Kč a dopravu máte zdarma Nakupte ještě za 1 200 Kč a dopravu máte zdarma

Testujeme za Vás — leden 2019

100% PURE - Kondicionér med a kokos

100% PURE - Kondicionér med a kokos

Vlasy jsou korunou krásy a potřebují tu nejlepší péči. Ta začíná dobrým šamponem a pokračuje výběrem kondicionéru a vhodné masky na vlasy nebo vlasového séra. Dnes bych Vám ráda ukázala kokosový kondicionér od 100% Pure, který voní jako exotická dovolená.

Složení

Kondicionér obsahuje mimo jiného med a kokosový olej, které se postarají o zdraví a krásu Vašich vlasů. Účinky medu znala už slavná Kleopatra. Pečuje nejen o pokožku, ale také o vlasy. Účinně dokáže bojovat s lupy a hydratuje pokožku hlavy. Vyrobit si z něj můžete i domácí masku na vlasy. Vlasy budou díky němu jemné a lesklé. Kokosový olej je vynikající na vysušenou pokožku hlavy, bojuje proti lupům a pomáhá proti lámavosti, vypadávání a třepení vlasů. Díky svému složení kondicionér hluboce hydratuje, zjemňuje a vyživuje suché a poškozené vlasy.

Balení

Kondicionér si můžete koupit ve dvou různých baleních. Menší balení má 236 ml a balený je v klasické plastové tubě. Větší má 390 ml a je v plastovém obalu s praktickou pumpičkou na dávkování. Obaly zdobí obrázek kokosu, který připomíná léto a klid. Obaly se dají recyklovat.

100% PURE - Kondicionér med a kokos

Vůně

Pokud milujete vůni kokosu, přijdete si na své. I já jsem se na ni těšila, protože je to jedna z nejkrásnějších vůní, jaké znám. Vůně kondicionéru je sladká, příjemná a převládá v ní právě kokos, med není příliš cítit. Při mytí vlasů tuto vůni cítíte, ale samotné vlasy příliš neprovoní a krátce po osušení už není cítit z vlasů vůbec. Je to škoda, protože vůně je to nádherná.

Konzistence a použití

Mile mě překvapilo, že má velmi příjemnou krémovou konzistenci. Je hustší, neroztéká se a lehounce se nanáší na vlasy. Zprvu jsem se bála, že kondicionér rychle spotřebuji, ale vůbec to tak není. I když mám vlasy delší, pod lopatky, stačí mi ho jen trochu. Nanáším ho od kořínků po konečky, protože se mi z něj nemastí vlasy. Mám je dost suché, i pokožku pod vlasy trpící atopickým ekzémem, takže kondicionér je pro ně jako stvořený.

100% PURE - Kondicionér med a kokos

Účinky

Kondicionéry obecně mají několik úkolů. Díky nim by se měly vlasy snadněji rozčesávat, slouží k hydrataci vlasů a chrání je před vysušováním. Vlasy se lesknou, jsou jemné a mají i větší objem. A přesně takto se o vlasy postará i kokosový kondicionér, který je regeneruje, vlasy nejsou suché, lámavé a netřepí se. Vzhledem k tomu, že si je pravidelně lakuji a používám různé stylingové přípravky na objem a občas je i fénuji, potřebují hodně hydratovat a vyživit, aby byly stále krásné. Vlasy nezatěžuje a vypadají zcela přirozeně a zdravě.

Můj názor

Investovat do dražší kosmetiky je vždy trochu hop nebo trop. Nevíme, zda se nám investice vyplatí a možná je někde i malá obava, zda to bude kvalitní produkt. V případě 100% Pure se mi už několikrát koupě vyplatila. A je tomu tak i v případě tohoto kondicionéru. Kondicionér vonící jako sladká Piňakoláda v exotickém ráji má vynikající konzistenci a použití je skvělé. Stačí ho nechat působit malou chvíli a vlasy se okamžitě promění. Zmizí ta suchá sláma, která potřebuje hydratovat a objeví se zcela jemné, lesklé a pevné vlasy. Mrzí mě jen to, že vlasy po umytí nevoní tak, jak jsem čekala. Ale vedle toho všeho je to opravdu jen maličké mínus.

Jaký kondicionér používáte nejraději? Máte zkušenosti s touto značkou? Budu se těšit na Vaše komentáře.

Vaše produktová víla

Komentáře