Ještě 1 200 Kč a dopravu máte zdarma Nakupte ještě za 1 200 Kč a dopravu máte zdarma

Představení značek — červen 2021

JAGAIA, novinka z české scény ❤️

JAGAIA, novinka z české scény ❤️

Smyslná, křehká, jemná, éterická, čistá, to vše jsou přívlastky, které nás napadnou při pohledu na produkty této nové, ryze české značky.


Novinka z české scény v našem obchůdku ❤️


JAGAIA, název, pod kterým se skrývá společnost paní Denisy, jenž ručně a za pomoci bylinek a léčivých krystalů, vyrábí čistou přírodní kosmetiku. Její přípravky jsou klenotem mezi přírodní kosmetikou, protože obsažené bylinky jsou ručně sbírány ve volné přírodě v ten správný moment tak, aby svou léčivou moc mohly v plné síle předávat dál. Denisa zároveň dbá na to, aby během celého procesu výroby v její nové krásné dílně panovala pozitivní atmosféra. Ta se pak zrcadlí ve všech nabízených produktech.


Novinka z české scény v našem obchůdku ❤️


V JAGAIA mysleli na přírodu i při balení. Flakonky většiny produktů jsou krásně minimalistické, jemné a vyrobené z českého skla. Po spotřebování vám tedy doma zůstane originální kousek, který budete moci znovu libovolně využít, nebo třeba jen tak vystavit.


Co JAGAIA nabízí? Těšit se můžete z pleťových olejů, krystalovýc olejů, těch nejčistších parfémů a nebo aromaterapeutických sprejů pro vaši jógovou praxi 🌿🍃☘Novinka z české scény v našem obchůdku ❤️Za vyzkoušení zcela jistě stojí pleťový olej Lípa, který nesmí chybět při každodenní péči o pleť. Olej obsahuje mandlový olej, jojobový olej a olej z okurkových semínek. Obsažené ručně sbírané květy lípy dodávají oleji neobyčejnou sílu a vůni. Stačí přidat pár kapek na obličej, do pleťového krému nebo použít pod make-up. Vždy je zaručen ten správný efekt.


Novinka z české scény v našem obchůdku ❤️

Speciální edici Krystalovýc olejů nemůžeme nezmínit. Ať si vyberete jakýkoliv druh krystalu, nesáhnete vedle. Například Srdce dokořán obsahuje vibrace růženínu, kamene lásky, soucitu a vztahů. Přináší klid a pohodu, i jakousi ochranu před vším špatným. Produkt kromě za studena lisovaného a BIO mandlového nebo slunečnicového oleje obsahuje také vzácný olej z růže stolisté. Na dně každého flakonku najdete neobyčejný dárek v podobě drahých kamenů. Ty si můžete po spotřebování oleje navléci na přiloženou šňůrku a vytvořit si tak vlastní šperk.


Novinka z české scény v našem obchůdku ❤️Až si příště budete chtít zacvičit jógu, zkuste před svojí ranní rutinou osvěžit karimatku voňavým yogovým sprejem. Zaručeně probudíte své smysly na další úroveň a zároveň vydezinfikujete svoji jógovou podložku od bakterií a nepříjemných pachů.


Novinka z české scény v našem obchůdku ❤️A jedna poznámka na úplný závěr. Zaujalo nás, že ke všem produktům, které jsou jednoduché na výrobu dostáváte návod DIY, to je určitě velké plus a bereme to jako takovou třešničku na dortu.Jsme skutečně pyšné na to, že se podobné nápady rodí u nás v České republice. A jsme moc rády, že vám můžeme JAGAIU nabídnout i u nás v obchůdku. ❤️


Komentáře