Ještě 1 200 Kč a dopravu máte zdarma Nakupte ještě za 1 200 Kč a dopravu máte zdarma

Kosmetické tipy — září 2021

Kosmetické nezbytnosti

Kosmetické nezbytnosti

první zásuvka vašeho stolu v kanceláři. Místo, kde jsou ukryté stejné poklady, jako v kabelce, viďte? :) Na konci léta si většinou sklízíme všechny ty letní nezbytnosti a připravujeme se pomalu na podzim a zimu. Pojďme se podívat na pár tipů, co v kabelce nebo ve zmíněném šuplíku nesmí chybět.

✅ Vzhledem k posledním měsícům, které nám nadělily nové zkušenosti, v podobě nošení roušek, respirátorů a častého mytí rukou, by nám určitě ani letos neměla chybět dezinfekce na ruce. Někomu spíše vyhovuje sprej, někdo má raději gel. U nás najdete obě varianty produktů. 

✅ Po aplikaci dezinfekce  je potřeba ruce také vyživit, nejlépe přírodním krémem, který navíc dodá sílu i nehtům, a zároveň může díky přidaným bylinkám příjemně zklidnit naši mysl. V našich zásuvkách byste našli třeba Krém na ruce pro intenzivní péči od Myrro, nebo Krém na ruce s lanolinem od Calthy a také Rychle se vstřebávající krém na ruce od Joik Organic.

✅ U hydratace ještě chvíli zůstaneme, asi každá žena a nejen ta, v nepříznivém počasí používá balzám na rty. Balzám rty hydratuje, chrání a pomáhá jim od popraskání, ale hodí se také velmi dobře k líčení rtů, protože rtěnka se díky nejrůznějším balzámům lépe vpíjí a rty jsou vláčnější a hezčí na pohled. V naší nabídce nenajdete pouze pečující balzámy, ale i peelingy na rty a tónovací balzámy, které spojí příjemné s užitečným.

✅ Další malou nezbytností, kterou bychom u sebe měli mít je hydratační oční sérum, které nám rozzáří pohled na svět a to nejen po ránu. Dá sbohem kruhům pod očima a oteklým víčkům snadno a jednoduše. Díky kuličkovému aplikátoru z nerezové oceli můžete své oční okolí rozjasňovat a chladit opravdu kdekoli, třeba jako my, o přestávce v kanceláři :)

✅ Zajímalo by nás, co dalšího máte v kabelce, či zásuvce vy? Tipujeme, že by to mohl přírodní deodorant, BB krém, vitamíny, dobrá káva, možná i různé květové vody pro osvěžení pleti kdykoli během dne a pro zlepšení nálady?

Vonné spreje, nebo nejrůznější difuzéry, či svíčky u nás v kanceláři KKD nepotřebujeme. Bylo by to stejné, jako nosit dříví do lesa :) Ale všude jinde vhodně zvolená vůně dodá prostoru zcela nový rozměr.

Podělte se s námi o vaše poklady! Těšíme se :)Komentáře