Ještě 1 200 Kč a dopravu máte zdarma Nakupte ještě za 1 200 Kč a dopravu máte zdarma

Kosmetické tipy — březen 2022

Joik Organic, vstupenka k bezpečné a přírodní ochraně před sluncem

Joik Organic, vstupenka k bezpečné a přírodní ochraně před sluncem

🌞 Slunce je v malých dávkách pro tělo velmi prospěšné. Zvyšuje naši hladinu vitamínu D, zajišťuje nám krásnou pleť a přináší pozitivní náladu. Pokud ale plánujete trávit na přímém slunci více času, je rozumné chránit pokožku před škodlivými účinky UVA a UVB paprsků. Letos v létě to můžete udělat s přírodními a certifikovanými opalovacími přípravky JOIK Organic. Pojďme prozkoumat trochu hlouběji, proč bychom měli volit právě přírodní ochranu před sluncem.

Joik Organic, vstupenka k bezpečné a přírodní ochraně před sluncem


Používáním přírodních produktů chráníte nejen sami sebe.

🌞 Z rozsáhlých studií vyplývá, že chemikálie obsažené v běžných opalovacích krémech pronikají do mladých korálů a přispívají k jejich bělení a následné smrti. JOIK Organické přípravky na ochranu proti slunci obsahují jako filtr velmi kvalitní nenano oxid zinečnatý, který nabízí širokospektrální ochranu jak před spálením (UVB), tak před stárnutím vlivem slunečního záření (UVA). Zároveň, oproti opalovacím krémům, které fungují na základě chemických filtrů, nenarušují oceánské ekosystémy.


V JOIK Organic vyhlásili konec obtížné aplikaci krému a bílým stopám.

🌞 protože v JOIK ORGANIC používají vysoce kvalitní oxid zinečnatý prémiové třídy, který absolutně nezanechává bílou vrstvu na pokožce a velmi snadno se nanáší. Budete překvapeni, jak moc příjemné krémy jsou.


A teď už rovnou k produktům.

🌞 vyberte si buď oblíbený krém, nebo tyčinku. Krémy jsou vhodné na obličej i tělo, s faktory SPF 15 a 25, opalovací tyčinka má SPF 35 a je zvláště vhodná k ochraně citlivých oblastí, jako je nos, uši, rty, nebo jizvy.

Komentáře