Ještě 1 200 Kč a dopravu máte zdarma Nakupte ještě za 1 200 Kč a dopravu máte zdarma

Představení značek — červenec 2022

Furore, protože láska prochází žaludkem

Furore, protože láska prochází žaludkem

Jistě se mezi našimi zákazníky najde někdo, kdo si stejně jako my pochutná na něčem nevšedním, co dozajisté uspokojí chuťové pohárky i těch nejnáročnějších gurmánů. Přesně pro tyto spřízněné duše jsme si připravily novinku, kterou jsou ovoncno-kořeněné dipy z Rakouska od značky Furore. 

Furore - kulinářská historie začíná v Bregenzerwaldu v roce 1999. Ve výrobně požitků Furore vyvíjejí skvěle propracované hořčičné omáčky a další jemné delikatesy, které můžete výjimečně dobře kombinovat - se sýry, rybami nebo masem. V nabídce mají více než 15 různých druhů. Vždy je pro ně důležité, aby jednoduše doprovázely původní chuť jídla a nepřebíjely ji. Díky tomu vám ovocné a kořeněné chutě jejich výtvorů nabídnou jedinečný chuťový zážitek s pokaždé trochu jiným nádechem. Se sýrem jsou úplně jiné než s masem nebo rybou.

Přidejte si k objednávce voňavých produktů i něco dobrého na zub ❤

K nám do obchůdku jsme zařadily jejich novou řadu Spicy-fruits v BIO kvalitě, což jsou jedinečné dipy v šesti růžných ovocno-kořeněných kombinacích. Každá kombinace je chuťově výjimečná a skvěle se hodí k různým druhům sýra. Dipy neobsahují žádné konzervační látky, ani barviva a my věříme, že si je zamilujete stejně tak, jako my ❤.


 

Komentáře