Ještě 700 Kč a Zásilkovna je zdarma Nakupte ještě za 700 Kč a dopravu na Zásilkovnu máte zdarma

Recenze MusK

Kupovat kosmetiku přes internet může být často velmi složité. Nemáte možnost si produkt vzít do ruky a prohlédnout si ho, přivonět si k němu nebo ho případně vyzkoušet. A tak abych Vám alespoň trochu výběr usnadnila, zasílám produkty blogerkám, které je pro Vás testují a pak o nich píší recenze.

— leden 2018

Přírodní mýdlo HŘEJIVÁ SKOŘICE

MusK

Už od prvního otevření papírové krabičky se mi spustila taková hora slin, že jsem málem papír rozmočila! To vám je neuvěřitelná vůně, která se kolem mýdlové kostečky line! Je to jako procházet okolo pekařství, kde paní prodavačka právě opatrně skládá čerstvě vytažené kousky pečiva za výlohu. A jak jsou mlsky ještě teplé, můžete jasně vidět, že se sklo malinko zamlžuje.


— únor 2017

Přírodní mýdlo TEN PRAVÝ

MusK

Je přírodní mýdlo se včelím voskem a s bylinkovou vůní. Cítím z něj takovou zemitou vůni s trochou máty peprné. Musím říct, že mi moc pěkně voní. Mýdlo je moc pěkné i na pohled. Jde o kombinaci takové krémové barvičky přírodního mýdla a mýdla s černým uhlím v černé barvě. Moc se mi líbí, že je mýdlo vyrobené ručně a v jeho složení najdete kombinaci olivového, kokosového a ricinového oleje.