Argital
Zajímá mě
Značky
Ženy
Děti a maminky
Puberta
Muži
Buď zachránce

ARGITAL S.r.l., Via Della Tecnologia, 9 C/DA Fargione zona ASI, 97015 Modica (RG), info@argital.it
ARGITAL S.r.l.Via Della Tecnologia, 9 C/DA Fargione zona ASI, 97015 Modica (RG)info@argital.it

Kód: 3041
Argital Zeštíhlující krém na celulitidu Florange 200 ml
Skladem
530 Kč
265Kč/100ml
Zeštíhlující krém na celulitidu "Florange" působí efektivně proti celulitidě a na zeštíhlení postavy. Čisté rostlinné oleje z jojoby a pšeničných klíčků činí pleť po použití nádherně hladkou, vláčnou a jemnou. Komplex rostlinných olejů pleť vyživuje a čistý Gold esenciální olej z pomeranče působí účinně proti celulitidě. Extrakty z lis
BESTSELLER

Kód: 3044
Argital Vlaštovičníkový krém s česnekem a zeleným jílem 30 ml
Skladem
370 Kč
1 233.33Kč/100ml
Bradavice, kondylomy a různé kožní výrůstky kazí vzhled pokožky. Krém s vlaštovičníkem a čistými Gold esenciálními oleji z túje, česneku a Niaouli ho pomáhá zlepšit. Specifikum: Pokožka náchylná k tvorbě bradavic a jiných kožních výrůstků. Vlaštovičníkový krém s česnekem a zeleným jílem obsahuje extrakt z vlaštovičníku a čisté esen

Kód: 3046
Argital Vyrovnávací krém s violkou a zeleným jílem 50 ml
Skladem
330 Kč
660Kč/100ml
Krém na přetrvávající nerovnováhu pleti a na pokožku náchylnou k dermatitidám. Normalizuje ji a chrání. S gelem ze zeleného jílu a extrakty z violky trojbarevné a měsíčku. Specifikum: Pokožka s přetrvávající nerovnováhou. Pokožka náchylná k dermatitidě. Doporučuje se též jako ochranný krém na poprsí. Vyrovnávací krém s violko
Novinka

Kód: 3047
Argital Krém na akné a červenání pleti s echinaceou 75 ml
Skladem
380 Kč
506.67Kč/100ml
Krém na akné a červenání pleti s echinaceou pomáhá normalizovat pleť postiženou akné nebo jinou, zejména chronickou nerovnováhou, projevující se jako různé dermatitidy. Extrakty z echinacey, řebříčku a měsíčku společně zklidňují a normalizují pleť, čistí problematickou pleť s akné a zánětlivými projevy. Čisté Gold esenciální oleje z hře

Kód: 3052
Argital Zelený jíl vysušený sluncem 1 kg
Skladem
280 Kč
2.8Kč/10g
Přírodní Zelený jíl vysušený sluncem Argital je mořského původu, a je tak obohacený o prvky přítomné v mořské vodě. Pochází z čisté oblasti na jižním pobřeží Sicílie. Je bohatý na cenné minerální látky a stopové prvky. Zelený jíl Argital je jemně namletý prášek, velikost částic jílu je méně než 15 µm (0,015 mm). Zelený jíl zpevňuje, to
Novinka

Kód: 3053
Argital Aktivní zelený jíl vysušený sluncem Ventilated 500 g
Skladem
280 Kč
560Kč/1kg
Aktivní zelený jíl vysušený sluncem "Ventilated" Argital je 100% přírodní produkt. Obsahuje množství minerálních látek a stopových prvků. Těží se v čisté oblasti na jižním pobřeží Sicílie, je tak obohacený o prvky přítomné v mořské vodě. Aktivní zelený jíl Argital je velmi jemně mletý, velikost částic jílu je méně než 4 µm (0,004 mm). „

Kód: 3045
Argital Krém s tújí a vilínem a zeleným jílem 75 ml
Skladem
460 Kč
613.33Kč/100ml
Vhodný na pokožku s rozšířenými žilkami, varixy a hemeroidy. S gelem ze zeleného jílu, čistým Gold esenciálním olejem z túje a extraktem z vilínu. Specifikum: Pokožka s rozšířenými žilkami, varixy a hemeroidy. Pokožka nohou po holení či depilaci. Krém s tújí, vilínem a zeleným jílem se doporučuje na péči o pokožku s rozšířenými
Novinka

Kód: 3048
Argital Krém s Niaouli na intimní partie 75 ml
Skladem
520 Kč
693.33Kč/100ml
Krém s Niaouli chrání intimní partie těla a má osvěžující účinek. V parných dnech je doporučován také pro osvěžení v oblasti krku, dekoltu, pod poprsím a v tříslech a jako deodorant do podpaží. Niaouli se získává ze stromu rodu Melaleuca, ze kterého pochází i známý čajovník (Tea tree). Niaouli je důležitým přírodním antibiotikem, má anti

Kód: 3049
Argital Krém na akné s lopuchovým kořenem 50 ml
Skladem
520 Kč
1 040Kč/100ml
Krém na akné pečuje o smíšenou a mastnou aknózní pokožku díky účinným bylinným výtažkům. Ty stabilizují funkci mazových žláz, působí protizánětlivě a napomáhají regeneraci pokožky. Mastná pleť je tak čistější, produkuje menší množství kožního mazu a je méně náchylná k tvorbě akné a pupínků. Použití: Malé množství krému aplikujte ráno a/n

Kód: 3058
Argital Vzoreček Maska ze zeleného jílu Argiltubo 10 ml
Skladem
60 Kč
300Kč/100ml
Vzoreček Maska ze zeleného jílu "ARGILTUBO" je téměř univerzálním přírodním přípravkem na péči o pleť obličeje, pokožku těla i vlasy. Má výrazný omlazující účinek, působí proti projevům stárnutí pleti, zlepšuje její elasticitu, tonizuje ji a čistí. Základem je zelený jíl Argital, který spolu s extrakty z měsíčku, přesličky a echinacey
Novinka

Kód: 3020
Argital Bělící zubní pasta s propolisem a Dentie 75 ml
Skladem
280 Kč
373.33Kč/100ml
Bělící zubní pasta s propolisem a Dentie Argital má silné adstringentní účinky (stahující) na dásně. Vyrovnává kyselé prostředí v ústech, absorbuje nečistoty a působí proti vytváření zubního povlaku a zubního kazu. Prášek Dentie má adstringentní (stahující) účinky na dásně a odstraňuje zabarvení zubní skloviny způsobené některými potrav

Kód: 3030
Argital Gel pro intimní hygienu s Niaouli 250 ml
Skladem
350 Kč
140Kč/100ml
Gel pro intimní hygienu s Niaouli je velice šetrný mycí přípravek pro delikátní intimní hygienu. Gold esenciální olej Niaouli pochází ze stromu rodu Melaleuca, příbuzného známého čajovníku (tea tree). Je důležitým přírodním antibiotikem, působí proti urogenitálním infekcím. Má výrazný osvěžující účinek a spolu s gelem ze zeleného jílu,
Rychlé doručení s láskou a péčí
Balíčky zasíláme jako by to byl dárek pro naše blízké
Jsme tu pro vás
Pokud si nevíte rady, rády vám pomůžeme
Doprava ZDARMA nad 1700 Kč
Získejte dopravu zdarma k vaší objednávce
Sleva na platbu převodem
Využijte slevu na platbu převodem
Slevový kód každý rok k vašim narozeninám jako dárek
Zadejte své datum narozenin a sms Vám pošleme narozeninový kód




































































































































