BIORYTHME - Přírodní deodorant Růžová zahrada

Když se v obchůdku objevily deodoranty od Biorythme, hned jsem věděla, že alespoň jeden musím okamžitě vyzkoušet. Problém ale nastal při výběru vůní, protože všechny byly okouzlující. Nakonec ale vyhrála Růžová zahrada, o které si dnes můžete přečíst pár řádků.

Složení

Základem deodorantů této značky je kakaové máslo. Je přirozeně bohaté na vitamin E, množství dalších vitamínů a minerálů. Taje při teplotě lidského těla a poměrně snadno se vstřebává do pokožky. Deodorant funguje díky dvěma složkám - Triethyl Citrate a Farnesol. Deodoranty voní přírodními éterickými oleji, nikoli umělými parfémy. 

Balení

Deodoranty Biorythme jsou baleny v plastových obalech. Výhodou je, že pokud Vám dojdou, můžete si koupit jen náhradní náplň a obal tak používáte opakovaně. Deodorant je vysouvací, což je velmi praktické a můžete ho používat kdekoli jste. Malá změna oproti ostatním deodorantům je jen ve způsobu vysouvání. Vyjíždí nahoru při otáčení spodním kolečkem na druhou stranu, než je obvyklé. Je tedy třeba jít po směru hodinových ručiček. Zvolit si můžete malé balení na vyzkoušení (15 g), velké (30 g), když si ho oblíbíte a XXL (60 g), když si řeknete, že je prostě dokonalý a jiný nechcete.

Přírodní deodorant Růžová zahrada od Biorythme

Vůně

V nabídce je několik zajímavých vůní, jak sladších, tak i svěžích. Zvolila jsem Růžovou zahradu, protože růže je v kosmetice podle mě jedna z nejkrásnějších vůní. Samozřejmě, je to věc vkusu, ale podle mě má své nepopsatelné kouzlo. A voní po ní i tento deodorant. Prostě kouzelně. Vůně je kombinací růžového oleje, geránia a kapky levandule. Cítím tam převážně růže, ostaní vůně jsou cítit jemně v pozadí. Po nanesení je vůně intenzivní, přes den slábne, ale stále ji cítíte.

Konzistence a použití

Přiznám se, že začátky s tímto deodorantem pro mě nebyly jednoduché. Zdálo se mi, že je velmi tuhý a poměrně tvrdý. Úplně tedy jiný, než jsou lehké krémové deodoranty, na které jsem byla zvyklá. Chtělo to ale jen čas a trpělivost, abych našla způsob, jak ho co nejsnadněji nanést. Nejlepší je, když máte v pokoji teplotu kolem 25 stupňů. V létě jsem měla v pokoji tepleji a deododrant byl měkčí. Před samotným nanášení ho nechte na pár vteřin přitisklý v podpaží a jemně tlačte k pokožce tak, aby byl neustále v kontaktu s tělem. Po chvilce začne lehce klouzat po pokožce. Chce to jen cvik a jde to :-)

Přírodní deodorant Růžová zahrada od Biorythme

Účinky

Pocení je pro naše tělo důležité i zdravé. Z těla se vyplavují toxiny a reguluje se teplota. Tento deodorant nezabraňuje přirozenému pocení, ale pomáhá vypořádat se s bakteriemi, které způsobují, že pot zapáchá. Deodorant Vám dá pocit svěžesti a navíc neucpává potní žlázy. Na oblečení po něm nezůstávají fleky, jen je třeba po nanesení chvilku počkat, než se začnete oblékat. 

Můj názor

Naše začátky byly těžké. Nejprve jsem se ho musela naučit používat, protože se mi zdál a stále se mi zdá tvrdší. Zprvu jsem si myslela, že ho ani nespotřebuji, ale jeho krásná vůně mě přesvědčila, že to spolu ještě zkusíme. Kakaové máslo, které obsahuje je pro pokožku skvělé a stará se o podpaží. V létě mi to ale nevyhovovalo. Zkoušela jsem ho pár týdnů, ale výsledek byl skoro vždy stejný. Ve vysokých teplotách jsem měla nepříjemný mastný pocit a abych se bránila zápachu, musela jsem ho použít i dvakrát denně. Na šatech jsem navíc měla jakoby mastné fleky, které ale naštěstí vypráním zmizely. Jiné je to nyní na podzim. Vytáhla jsem ho v září, kdy polevily letní teploty a nemohu si ho vynachválit. Mastný pocit nemám, vydrží mě chránit před zápachem celý den a neobjevily se ani flíčky na oblečení. Pokožka je navíc jemná a hydratovaná. Není podrážděná a co je podstatné, cítím se opravdu svěže a příjemně. Vůně, kterou občas ucítím, je krásně květinová a ženská a nebije se s parfémem. Na horké počasí pro mě není. Nevyhovuje mi ten pocit, který mi po něm zůstává. Nyní je ale věrným společníkem a jsem ráda, že jsem to nevzdala. Obsahuje jedlou sodu, proto by si jeho koupi měli promyslet lidé s citlivou pokožkou, ale jinak ho doporučuji vyzkoušet. Je přírodní alternativou k běžným deodorantům a přestože je zcela jiný než ty krémové, zvykla jsem si na něj. 

Jaké jsou Vaše zkušenosti s deodoranty Biorythme? Budu ráda, pokud se o ně podělíte v komentářích. 

Recenze e-shopu
100%
V tomto eshopu nakupuji pravidelně už pár let. Servis je od počátku bezchybný, nikdy jsem s ničím neměla problém. Nabídka značek je velmi pestrá a ceny jsou fajn.
100%
Super přírodní kosmetika na jednom místě. Objednávala jsem zde už několikrát. Rychlé dodání a krásně zabaleno. Děkuji
100%
Velký výběr ,Kvalitní zboží ,Rychlé dodání
100%
100%
100%
Rychlé dodání
100%
Dárkový poukaz mi byl doručen hned následující den
90%
100%
100%
Líbí se mi produkty, kvalita a krása zabalení a rychlost doručení. Určitě doporučuji!!!
Krásná Každý Den s.r.o.
Ke Zvoli 783
25241 Dolní Břežany
Česká republika
IČO: 05080720
DIČ: CZ05080720
Čeština
cz
English
en
EUR