1 500 Kč zdarma Nakupte ještě za 1 500 Kč a máte dopravu zdarma!

Slevy, soutěže a dárečky — duben 2018

2 vzorečky od Everyday Minerals ZDARMA

2 vzorečky od Everyday Minerals ZDARMA


Určitě víte, že mezi dekorativní kosmetikou, kterou mám v e-shopu, můžete najít i Everyday Minerals. Je to přírodní minerální kosmetika, která pochází z Texasu a jejím cílem je pomáhat ženám, aby se cítily sebevědomé a přirozeně krásné. Sama používám řadu let jejich minerální make-up a nemůžu si ho vynachválit. Proto jsem ráda, že Vám mohu nabídnout k vyzkoušení dva jakékoli vzorečky od této značky. A třeba si zrovna vyberete na vyzkoušení zmíněný minerální make-up, protože určitě stojí za to :-) Kosmetiku nejlépe poznáte na vlastní kůži a u make-upu to platí dvojnásob. 

Jak tedy dostanete vzorečky zdarma?

Vytvořte si v e-shopu objednávku a nezapomeňte si do ní přidat i dva jakékoli vzorečky od Everyday Minerals. Aby oba vzorečky byly zdarma jako dáreček, zadejte prosím do pole slevový kupón kód: MINERALS. Vzorečky zdarma budu rozdávat celý duben :-)

A co na minerální make-up říká Alenka, spokojená zákaznice?

Minerální make-up Beige 3N Jojoba - "Kvalitní make up. Přirozená pleť bez nanosu. Středně krycí. Po delším užívání výrazné zlepšení pleti. Jeden z nejlepších make upu....ať již srovnávám tekuté... Krémové... Či minerální. Odstín vhodný pro světlejší pleť."Komentáře