Ještě 1 200 Kč a dopravu máte zdarma Nakupte ještě za 1 200 Kč a dopravu máte zdarma

Vyrobte si sami — říjen 2015

Hydratační vlasový spej s růžovou vodou

Hydratační vlasový spej s růžovou vodou

Máte nezvladatelné, suché a krepaté vlasy? Nebo chcete pouze Vašim vlasům dopřát lepší péči? Pokud jste si alespoň na jedno z toho odpověděli ano, tak si pojďte společně se mnou vyrobit hydratační sprej na vlasy s růžovou vodou a Aloe vera. Ten je na ně totiž přímo ideální.

Co budeme potřebovat:

Postup

Vezmeme lahvičku na sprej a dáme do ní 6 polévkových lžic destilované vody. K tomu přidáme aloe vera gel a důkladně protřepeme. Poté přidáme jednu polévkovou lžíci nosného oleje. Já jsem použila avokádový, který dobře hydratuje a regeneruje vlasy. Opět celý obsah protřepeme. A na závěr přidáme 5 kapek Tea tree oleje, 3 kapky Ylang ylang a 2 polévkové lžíce růžové vody. Vše opět důkladně protřepeme a to alespoň po dobu jedné minuty. A hydratační vlasový sprej je hotový! Byla to rychlost, že? :-)

Použití

Sprej můžeme použít přímo po umytí vlasů. Vlasy tak budou lépe zvladatelné a suchým konečkům bude dopřána extra péče. Pravidelné používání tohoto spreje zlepší celkový vzhled vlasů. Aloe vera gel působí jako přírodní kondicionér. Rychle se vstřebá do jednotlivých pramínků vlasů a zanechá je hedvábně hladké. Růžová voda při smíchání s hydratačními složkami, jako je aloe vera gel, pomáhá při odstraňování krepatění.

Zdroj: DIY Moisturizing rose water and aloe vera hair mist

Komentáře