Ještě 1 200 Kč a dopravu máte zdarma Nakupte ještě za 1 200 Kč a dopravu máte zdarma

Představení značek — listopad 2018

Alma Natural Cosmetics

Alma Natural Cosmetics

Máme velkou radost, že Vám můžeme představit další novou značku - Alma Natural Cosmetics. Česká značka přírodní kosmetiky Vás okouzlí svými vlastnostmi - obaly, složením i omamnou vůní.

Proč si Almu oblíbíte? Z několika důvodů :-)

  • je to voňavá kosmetika z čistě přírodních ingrediencí
  • vyrábí se v malém množství
  • používají se ekologické obaly

Za touto značkou stojí dvě dámy, Nikol a Šárka. Potkaly se spolu úplně náhodou a díky jejich lásce k přírodě vzniklo nejen jejich přátelství, ale později také Alma. 

Přírodní kosmetiku si nejprve vyráběly doma - pro příbuzné a kamarády, jako dárky. Velmi rychle ale přišly na to, jaké blahodárné účinky má přírodní kosmetika na tělo i na duši. Své voňavé recepty si nechtěly nechat jen pro sebe a tak se zrodila myšlenka vytvořit vlastní značku. Tak vznikla Alma. Ta má ukázat, že se dá žít bez chemie. Blíže k přírodě. Nepotřebujeme mnoho, aby naše pokožka byla krásná.

Představení nové značky - Alma Natural cosmetics

V nabídce momentálně najdete produkty níže, ale už teď víme, že určitě přibudou další:

Tělové krémy

Jsou založeny na šlehaných rostlinných máslech té nejvyšší kvality spolu s oleji lisovanými za studena. Jsou velice jemné a jednoduše roztíratelné. Mají hydratační vlastnosti.

Oleje

Dají se použít jak na celé tělo, tak na obličej. Jsou vyráběné pouze z olejů lisovaných za studena.

Balzámy na rty

Jejich základem je mangové máslo, jojobový olej, vanilkový extrakt a včelí vosk. Barevné balzámy lehce tónují, takže krásně zvýrazní rty. Tónující složkou je mica, prášek získaný z přírody.

Alma Natural Cosmetics

Vaše produktová víla

Komentáře