Ještě 1 200 Kč a dopravu máte zdarma Nakupte ještě za 1 200 Kč a dopravu máte zdarma

Testujeme za Vás — listopad 2018

SAVON - Dvoufázový odličovač s koenzymem Q10

SAVON - Dvoufázový odličovač s koenzymem Q10

Odličování je základním krokem k dokonale čisté a krásné pleti. Pokud si pleť důkladně neodlíčite, může předčasně stárnou, působit unaveně a mdle. A jestli ještě stále hledáte nějaký vhodný odličovač, tak Vám dnes jeden představím - Dvoufázový odličovač s koenzymem Q10 od Savonu.

Složení

Tento odličovač obsahuje samé skvosty, které Vaše pokožka jistě ocení. Marulový olej je bohatý na vitamín C, E, mononenasycené mastné kyseliny (omega-6, omega-9) a antioxidanty. Vytváří ochranu před vysoušením pokožky a současně pokožku vyživuje. Jojobový olej pomáhá pleť čistit, hydratovat a vyživovat. Lehce se vtřebává, nezanechává mastný pocit. Avokádový olej obsahuje velké množství vitamínů. Koenzym Q10 je významným antioxidantem.

Balení

Odličovač je balený v tmavé skleněné lahvičce. Tento obal chrání obsažené oleje před znehodnocením a díky tomu vydrží v nezměněném stavu podstatně déle. Na aplikaci má praktický rozprašovač, takže jeho použití je jednoduché a rychlé. Odličovač má 100 ml a vypadá velmi pěkně. Podílí se na tom i etiketa, která vypadá jako namalovaná. 

Dvoufázový odličovač s koenzymem Q10

Vůně

U produktů na odličování vůně určitě nehraje zas tak důležitou roli, ale dokáže zpříjemnit celý kosmetický rituál. Odličovač voní velmi jemně a citrusově, vůně není příliš výrazná. Vyhovovat by proto měl i těm dámám, které nemají rády kosmetiku s výraznější vůní.

Konzistence a použití

Dvoufázový odličovač tvoří dvě složky - růžová voda a oleje. Před použitím je třeba odličovač protřepat, aby se obě tyto složky spojily. Následně ho nastříkáte na vatový nebo bavlněný odličovací tampon a setřete make-up z celého obličeje. Dokonce se mi osvědčil i na odličování očí. 

Účinky

Make-up z pleti odstraňuje velmi snadno a rychle. Moc se mi na něm líbí, že nezanechává na pleti mastný film a okamžitě cítíte, že je pleť hladká a svěží. Už tím se postavil na první příčky pomyslného žebříčku oblíbenosti a stal se mým miláčkem. Zkusila jsem ho i na odličování očí - samozřejmě s malým respektem. Musím říct, že řasenku, linku a tužku na oči (které nebyly voděodolné) odličuje překvapivě dobře. Oči mě vůbec neštípaly, ale musela jsem si dát pozor, aby se mi nedostal přímo do očí. To způsobí, že se vytvoří jakoby povlak na oku a vidím chvíli rozmazaně :-)

Můj názor

Dvoufázové odličovače používám několik let. Dříve jsem používala ty běžně dostupné z drogerie, později jsem přešla na přírodní. Savon má jednoduše krásné obaly, které vypadají jako ručně malované. Už jen proto je radost vyskládat si jejich produkty na poličku. Dvoufázový odličovač s jemnou citrusovou vůní skvěle odstraňuje make-up i oční stíny, řasenku, linky či tužku. Nezůstává po něm na pokožce nepříjemný mastný film. Pokožka je krásně jemná a neskutečně příjemná na dotek. Je skvělý a i když při odlíčení očí musím být trochu opatrnější, musím říct, že je to jeden z nejlepších kousků, jaké jsem kdy měla.

Jak se nejraději odličujete Vy? Budu ráda, pokud se se mnou podělíte o své oblíbené produkty.

Vaše produktová víla

Komentáře