Ještě 1 200 Kč a dopravu máte zdarma Nakupte ještě za 1 200 Kč a dopravu máte zdarma

Představení značek — březen 2019

Ere Perez

Ere Perez

Ere Perez se narodila v Mexiku. Přestěhovala se do Austrálie, kde v roce 2004 založila kosmetickou značku, která nese její jméno. Světovým bestsellerem se stala mandlová řasenka, kterou zbožňuje tisíce žen. Ere Perez ve své kosmetice spojuje krásu, péči a šetrnost k přírodě.

Ere Perez

Najít kvalitní přírodní dekorativní kosmetiku nemusí být zrovna jednoduché. Sama to dobře znám, stále totiž hledám dobrý make-up nebo podkladovou bázi, která by vyhovovala mé smíšené pleti. Naštěstí se ale objevuje stále více zajímavých značek, které nabízejí okouzlující produkty. Proč je Ere Perez výjimečnou značkou? Má čistě přírodní složení z rostlinných výtažků a minerálů, bez chemických látek - bez BHT a BHA minerálních olejů, nano částic, parabenu, parafínu, petrochemie a chemických vůní. Značka získala certifikáty Cruelty Free, Vegan, Non GMO, WE SUPPORT a NO CO2.

Ere Perez

Jak už jsem zmínila, tato značka využívá sílu bylinek, bylinných výtažků a olejů. Trumfem jsou silné antioxidanty, které neutralizují volné radikály. Ve složení některých produktů najdete dobrůtky jako jsou malinová semínka, špenát, rýže, brusinky nebo semínka chia a konopí. Dekorativní kosmetika není jen hezká na pohled, ale především prospívá kráse pokožky. Každé líčidlo dodá naší pleti nejen barvičku, ale také potřebnou dávku hydratace. Její produkty jsou univerzální a velmi praktické. Barvy rtěnek, tvářenek a očních stínů jsou pečlivě vybírány tak, aby slušely různým barevným tónům pleti. Ere Perez hledá barvy, které nám sluší celoročně, když jsme opálené i bledé.

Ere Perez

Ere Perez je důkazem, že sny se mohou plnit. Také ukazuje, že kvalitní dekorativní kosmetika nemusí být plná zbytečné chemie a při tvorbě produktů se může sáhnout do světa bylinek a rostlin. Oceňuji složení skvělé i pro citlivou a problematickou pleť. Svět přírodní dekorativní kosmetiky může okouzlit i Vás. Pojďte se podívat na její krásu. Možná najdete svého nového miláčka.

Vaše produktová víla

Komentáře