Celý březen doprava zdarma :-)

Akce a dárečky — březen 2019

Dáreček od Soaphoria - práškové zubní sérum

Dáreček od Soaphoria - práškové zubní sérum


Mám tu pro Vás krásnou akci se Soaphoria. Pokud nakoupíte u mě v e-shopu Soaphoria produkty nad 699 Kč/26 EUR, dostanete jako dárek Práškové zubní sérum 50 ml v hodnotě 227 Kč. Jedná se o plnohodnotné balení novinky, která zatím v nabídce Soaphoria nebyla. Pro získání séra není potřeba zadávat žádný kód k objednávce, my už si to pohlídáme a sérum Vám do balíčku přidáme :-) Platí od teď do rozdání zásob.

Práškové zubní sérum

Práškové zubní sérum na bázi vzácného bentonitového jílu a dalších přírodních abrazivních látek s vysokým obsahem blahodárných bylinek a extraktů zaručuje adekvátní péči o ústní hygienu. Čistí chrup, ošetřuje a chrání dásně. Bentonitový jíl se vyznačuje výjimečnými absorpčními vlastnostmi a antiseptickým účinkem a v kombinaci s jedlou sodou šetrně, ale velmi účinně odstraňují plak, čistí povrch zubů, díky čemuž sérum pomáhá dosáhnout přirozeně bělejšího a zářivějšího úsměvu. Prášek z rozmarýnu a šalvěje lékařské, máty peprné a kadeřavé docílí osvěžení dechu, zabraňuje zánětu dásní, vzniku a rozvoji zubního kazu.

Jak sérum používat? 

Přiměřené množství přípravku aplikujte na zubní kartáček, očistěte chrup běžným způsobem a následně vypláchněte ústní dutinu pitnou vodou. Výrobek se může kombinovat se zubní pastou nebo používat samostatně. Použijte po jídle, minimálně však dvakrát denně samostatně nebo v kombinaci se zubní pastou. Sérum je určeno na každodenní péči o ústní hygienu.

Složení séra

Bentonit, Sodium Bicarbonate, Xylitol, Rosmarinus Officinalis Leaf Powder, Mentha Piperita Leaf Powder, Mentha Spicata Herb Powder, Salvia Officinalis Leaf Powder, Citronellol, Citral, Limonene, Linalool, Eugenol, Geraniol

Komentáře