Ještě 700 Kč a Zásilkovna je zdarma Nakupte ještě za 700 Kč a dopravu na Zásilkovnu máte zdarma

Představení značek — červen 2020

Dulcia Natural

Dulcia Natural

Příběh značky Dulcia Natural začíná dříve, než byste si mysleli. Mastičkářství a bylinářství je spjato s celou Dulciou. Tajemství a krása bylinek se přenášejí z generace na generaci, z mámy na dceru, díky čemuž jsou kosmetické recepty inspirované především přírodou.

Dulcia je vyráběna ručně, v malých množstvích, aby si zachovala čerstvost. Obsahuje samé přírodní poklady - rostlinné a bylinné extrakty, esenciální oleje, aloe vera nebo růžovou vodu. Podíl bio složek se postupně navýšil, sortiment se rozšiřuje. Krásnou myšlenkou Dulcie je, abychom se naučili využívat dary matky přírody ve svůj prospěch. Složení je skvělé, neobsahuje žádné živočišné tuky, parabeny, umělá barviva nebo palmový olej, stabilizátory nebo konzervanty. Právě konzervanty nahrazují silné přírodní antioxidanty, které navíc pokožku chrání a čistí. Kosmetika není testována na zvířátkách.

Obrovskú fanúšikovskú základňu majú pleťové krémy. Ružová voda, čistiaca pleťová emulzia, krémové dezodoranty, telové jogurty, mydielka, masky, už legendárny očný krém s kofeínom alebo zinková mastička - to je len zlomok toho, čo si môžete vybrať. Sebe, mužovi, rodičom, detičkám, všetkým. Lebo Dulcia je vyrobená s láskou z lásky k prírode a pre každého. Dulcia není jen kosmetika. Je to jakési poselství, pomoc všem, kteří si nevědí rady ať už se svou pletí nebo jiným problémem - ekzém, akné, citlivá i zarudlá pleť.

Dulcia má za sebou krásnou cestu a převlékla se z kovových obalů do nádherných, krásně zdobených plastových. Příčina této změny je zajímavá. Změna designu velmi úzce souvisí s nástupem propracovanějšího složení produktů. V krémech nejsou konzervanty. Cenný obsah chrání hygienické obaly. Vzduchotěsný systém chrání produkty před kontaminací bakteriemi a oxidací. Pumpičkový systém zajišťuje čisté, bezpečné dávkování čerstvého krému v potřebném množství. Suroviny z bio produkce jsou ve vyšších množstvích a tak využíváme sílu přírody naplno. Za celou touto krásou stojí Lucka Klebercová, Róbert Kleberc, Lucka Kipikašová a Lenka Buchananová. V zimě 2014 se do Dulcie pustili na plno a díky jejich snaze a vytrvalosti se dnes můžeme těšit z nádherných a účinných produktů.

Komentáře