Ještě 700 Kč a Zásilkovna je zdarma Nakupte ještě za 700 Kč a dopravu na Zásilkovnu máte zdarma

Představení značek — září 2020

Mylo

Mylo

Jak to všechno začalo? Barb, která za značkou Mylo stojí, začala vytvářet mýdla v roce 2013. Kamarádka jí darovala knihu o mýdlech, jaké dělaly i naše babičky. Kniha ji okouzlila natolik, že začala vyrábět nejen mýdla, ale postupem času k nim přidala i ostatní kosmetiku. I Barb objevila její velkou sílu, protože její pomáhala více než ledajaká jiná z lékárny. A také to, že pleti netřeba mnoho, aby byla zdravá a krásná. Proto se naplno pustila do vytváření ideální péče o pokožku.

Pokud jste někdy drželi v ruce produkt od Myla, víte, jaký je. Křehký, okouzlující, krásný. Obaly jsou převážně skleněné, s poutavou etiketou a vypadají velmi elegantně. Každý kousek je promyšlený do nejmenších detailů. Nejdříve vznikne receptura, ze které se zrodí produkt. Ten Barb testuje a následně vzniká obal. Obal, který by měl okouzlit smysly. V nabídce naleznete i produkty pro pejsky, které jsou schváleny státní veterinární kontrolou. 99% přírodních ingrediencí je rostlinného původu. Zajímavostí je, že sušené květy levandule a měsíčku pocházejí ze zahrady mámy Myla.

Nabídka Myla je pestrá - najdete zde tělovou i pleťovou kosmetiku. Pro dámy, pány i domácí mazlíčky. Mýdla, oleje, krémy, úžasné pleťové vody. Snaží se lidem ukázat, že při problémech třeba tělo léčit zevnitř. Přírodní kosmetika může takové léčbě dopomoci. Starat se nemáme jen o sebe, ale io prostředí, ve kterém žijeme. Proto jsou obaly Myla ze skla a papíru - je to ekologičtější, dají se recyklovat. Každý kousek vyrobený s radostí je 100% ruční výroba od začátku až do konce. Nové impulzy na tvorbu přicházejí po rozhovorech se zákazníky. Složky kosmetiky jsou pečlivě vybírány podle typu a potřeb pleti tak, aby jí přinesly kýžený účinek. Aby mastná byla matná, aby citlivá nebyla červená, aby byla suchá hydratovaná.

Filozofie Barb a Myla se dá shrnout do tří slov. Čistota - jednoduchost - příroda.

  • Čistota - Mylo je ručně vyráběná kosmetika inspirovaná přírodou. Efektivní spojuje sílu jednotlivých ingrediencí tak, aby dodala pokožce potřebnou péči a zbytečně ji nezatěžovala syntetickými látkami. Čistá a rozmazlována pokožka se vám dlouhodobě odvděčí zdravým vzhledem.
  • Jednoduchost - základem výroby Mylo kosmetiky je jednoduchá receptura bohatá na účinné a výživné látky. Jednoduchý je i design obalů, které jsou vytvořeny s ohledem na životní prostředí. Při jeho výběru přihlíží na možnost recyklace, zero waste a znovu navrácení do koloběhu použití.
  • Příroda - Mylo ve svých produktech používá ty nejkvalitnější přírodní složky. Při jejich výběru myslí nejen na jejich účinek, bezpečnost, ale i na etický a ekologický aspekt. Upřednostňuje suroviny lokální, organické a fair trade.

Komentáře