Ještě 700 Kč a Zásilkovna je zdarma Nakupte ještě za 700 Kč a dopravu na Zásilkovnu máte zdarma

Představení značek — září 2019

Biorythme

Biorythme

Za krásnou českou značkou biorythm stojí Aneta, která se Nejdříve stala chemicky a pak si založila svou vlastní značku. Biorythme je přírodní, ručně vyráběná a pravdivá kosmetika. Neobsahuje žádné SLS / SLES látky, parafín, vazelínu, palmový olej ani umělé látky. Téměř výhradně je vegan, pouze pár produktů obsahuje včelí med a vosk.

Kosmetika není testována na zvířatech, protože Anet miluje přírodu a vše živé. Výrobky byly dermatologicky testovány nezávislým lékařem na lidských dobrovolnících v rámci přípravy tzv. Hodnocení bezpečnosti, které má každý výrobek od biorythm. Vyrábí se ve velmi malém množství, díky čemuž je zaručena čerstvost každého produktu. Ty jsou z kvalitních surovin, které jsou velmi pečlivě vybírány. Receptury jsou vymyšlené tak, aby nemusely obsahovat konzervanty. Některé typy výrobků se bez konzervantů vyrobit nedají - hlavně ty, které obsahují velké množství vody. Proto produkty biorythm neobsahují vodu. To je sice dražší, protože voda je nejlevnější kosmetickou surovinou, ale výrobky jsou velmi koncentrovanými pomocníky. Platíte za účinné složky, nikoliv za vodu, která muzeu v konvenčních výrobcích tvořit až 90% obsahu.

Co najdete v nabídce Biorythme?

  • V první řadě jsou to krásné deodoranty, které jsou v nabídce až ve třech velikostech. Pokud zkusíte nejmenší, buď se vrátíte po větší, protože vás jednoduše nadchne nebo budete hledat nějaký jiný. Vůně jsou velmi zajímavé a vyberete si sladké, svěží, pro dámy, pro pány. Jsou trochu tužší a ne každému vyhovují, ale třeba zkusit. Možná najdete svého nového oblíbence
  • Balzámy na rty si vychutnáte pro zajímavé vůně a lahodnou chuť. Krémová konzistence sama klouže po rtech a pěkně hydratují, vyživují a ochraňují rty před vnějšími vlivy.
  • Krémy na pleť neobsahují ani kapku vody, a proto vypadají hutné a husté. Takové i jsou, ale každý typ pleti si vybere ten pro sebe. Pokud se aplikují na mírně navlhčenou pleť, krásně se vsáknout bez mastného nebo lepkavého pocitu. Velmi pomalu se míjejí, jsou ve dvou různě velkých kovových obalech a nebudete se na ně umět vynadívat.

Komentáře