Ještě 700 Kč a Zásilkovna je zdarma Nakupte ještě za 700 Kč a dopravu na Zásilkovnu máte zdarma

Představení značek — červenec 2020

Almara Soap

Almara Soap

Mít mýdlo, které je i malým uměleckým dílem, potěší mnoho z nás. Klasické tuhé mýdlo je stále populárnější, protože se produkuje méně odpadu, déle vydrží a jsou cenově výhodnější. Snadno se s nimi cestuje, jsou pro celou rodinu a vůní jsou dnes desítky. Pokud hledáte ozdobu umyvadla a dokonalé mýdlo v jednom, zkuste Almara Soap.

Česká značka Almara Soap je nabízí ručně dělané přírodní mýdla. Stojí za ní Veronika, která při výrobě své milované kosmetiky nepoužívá žádné umělé suroviny, ale čisté a přírodní rostlinné oleje a vůně. Mýdla jsou vyráběny za studena. Mýdla jsou dělány tak, aby dokázali pomoci na různé problémy, které nás trápí. Najdete mezi nimi například na problematickou a exematickú pleť, na suchou a citlivou, mastnou a aknózní.

Vyrábí dvě standardní kolekce: přírodní a fancy. Přírodní mýdla obsahují jako nosnou složku funkční rostlinné oleje lisované za studena, 100% esenciální oleje, bylinkové maceráty a výluhy a jako barvivo jíly či zcela přírodní ingredience jako oves, bylinky, hennu, kozí mléko, kakao. Každé přírodní mýdlo má svou jedinečnou recepturu. Velmi oblíbené jsou sezónní kolekce. Každý rok Almara soap přináší letní, podzimní a vánoční kolekcí. Tato mýdla mají omezení počet kusů a okouzlí něčím novým a neokoukaným.

Přírodní mýdla jsou vyrobena metodou za studena. Při tomto způsobu se smíchají zásady s olejovou směs a spolu s dalšími přísadami a následným ztuhlé ve formě. Tato mýdla obsahují přirozeně vzniklý glycerin a takové nezmýdlitelné oleje, které spolu s přidanými ingrediencemi pečuje při mytí o pokožku, která je vyživenou, jemnou a voňavou. Díky obsahu olejů a menší tvrdosti jsou ručně vyráběná mýdla náchylnější k rozmáčení, proto se o ně musíte starat, aby vydržely krásné. Používejte mýdlenka ze dřeva či keramiky s odtokovými Dirk či mřížkou a udržujte ji v co nejsušší stavu. Čím sušší mýdlo, tím delší výdrž a skutečná kvalita.


Almara Soap vyrábí originální mýdla tradiční metodou za studena, kdy každé mýdlo je vždy čerstvé, a právě díky ruční výrobě i jedinečné. V roce 2019 přidali do svého sortimentu i přírodní kosmetiku, která doplňuje kolekci mýdel. Almara Soap chce u svých výrobků docílit toho, aby byly co nejvíce autentické, funkční, ale zároveň i krásné a zábavné. Při výrobě je inspirují hlavně potřeby zákazníků a samozřejmě bylinky. Kreativní nápady na design produktů a jejich speciální vůně velmi často vznikají v přírodě a na cestách.

Mýdla i kosmetika Almara Soap jsou vyráběny z původních čistých a vysoce kvalitních surovin, tedy bez prefabrikovaných základů, konzervantů a dalších umělých přísad. Receptura produktů včetně přidaných olejů, esencí a bylinek je vždy do detailu promyšlená a speciálně namíchaná danému typu pokožky nebo kožních potíží. V jejich sortimentu najdete produkty pro všechny typy pleti nebo vlasů, které jsou navíc baleny pouze v nejnutnějších obalech, jako je papír nebo znovupoužitelné skleničky. 

Komentáře