Ještě 700 Kč a Zásilkovna je zdarma Nakupte ještě za 700 Kč a dopravu na Zásilkovnu máte zdarma

Představení značek — červenec 2020

Vilibaldo

Vilibaldo

Naše planeta je krásným místem, které bychom si měli hlídat a ochraňovat. Minimalizace odpadu je jen drobností, kterou můžeme přispět k zelenější a čistší zemi. V naší nabídce najdete značku Vilibald, která mimo jiné nabízí i pratelné odličovateľné tampony, které se doma vyplatí mít.

Množství odpadu na jednoho člověka je velké a nejednou končí v oceánech nebo po ulicích měst, polích nebo lesích. Je zarážející, jak lhostejně se někteří lidé chovají k naší Zemi. Ročně podléhá změnám, které páchají velké škody a nezbývá nám nic, jen zkusit udělat něco víc. Proč je tedy Vilibald dobrým krokem? Za touto značkou stojí Kateřina Vtípilová. V roce 2013 se jí narodil synek a ji pochytila chuť něco tvořit. Vznikaly plenky, kabátky nebo pratelné tampóny. Jsou jemné, šetrné k pokožce a ušité ze dvou vrstev přírodních materiálů jako je biobavlna a bambus, konopí či len. Můžete je prát v pračce nebo v rukou, proto vydrží celé měsíce a nezaberou mnoho místa. V síťce najdete 10 tamponů. Rozdíl oproti běžným je, že jejich nevyhodíte, ale vyperete. Síťka, ve které vám tampónky přijdou vám usnadní skladování i praní. Aby vám vydržely co nejdéle, nesmíme se na ně používat aviváž, nesmíme se Beli prostředky na bázi chlóru a čistit chemicky či žehlit.

Jak tyto tampóny využijete:

  • na odličování - postačí vám trochu oleje nebo oblíbeného odličovače a vody. Tampónek její možná vypije trochu víc, ale rychle si zvyknete.
  • k odstranění masky, mléka nebo pleťového peelingu - pokud chcete rychle setřít uschlou masku, tampónek vám to usnadní stejně jako houbička nebo ubrousek
  • na odlakování nehtů - zde je třeba připravit na to, že tampony i po oprání zůstanou zabarveny
  • mohou s vámi cestovat, neboť zaberou minimum místa, na jednu cestu si je nemusíte brát hodně a vyprat se dají narychlo i mýdlem

Komentáře