Ještě 700 Kč a Zásilkovna je zdarma Nakupte ještě za 700 Kč a dopravu na Zásilkovnu máte zdarma

Představení značek — červenec 2020

JĀSÖN

JĀSÖN

Značka Jásön vznikla v roce 1959 v Americe. Bylo to zvláštní období, protože různé značky používali chemické látky, které měly vytvořit zázračné produkty, Jásön to celé pojal úplně jinak. Tato značka chtěla dokázat, že kosmetika se dá dělat i v souladu s přírodou a jejími ingrediencemi.

V malém městě Boulder v Kalifornii se skupinka přírodních nadšenců rozhodla vrátit k přírodními ingrediencemi, protože věděli, že jsou bezpečnější a účinnější než zbytečná chemie. Jásön v překladu znamená léčitel a slovo pochází z řečtiny. Při výrobě kosmetiky Jásön jsou používány dostupné bio oleje, byliny, plody, kořeny rostlin, květy bohaté na vitaminy, minerály, proteiny, enzymy a jiné biologicky aktivní sloučeniny. Je jednou z těch, které kosmetiku netestují na zvířátkách. Obaly jsou ekologické a recyklovatelné, aby co nejméně zatížily životní prostředí.

Etický kód značky je:

  • Vybírat bezpečné, jemné a účinné složky
  • Důsledně testovat každou složku aby se zajistila bezpečnost a účinnost
  • Nikdy netestovat na zvířatech
  • Nepřetržitě inovovat a zlepšovat

K nejoblíbenějším produktům značky patří jednoznačně zajímavá zubní pasty. Jsou voňavé, chutné a velmi dobře pění. K nim lze vybrat také ústní voda a péče o ústní dutinu je tak vynikající. To ale není všechno. V nabídce najdete i krásné deodoranty, šampony a kondicionéry, tělová mléka.

Komentáře