Ještě 700 Kč a Zásilkovna je zdarma Nakupte ještě za 700 Kč a dopravu na Zásilkovnu máte zdarma

Představení značek — srpen 2020

Everyday Minerals

Everyday Minerals

Líčení miluje mnoho žen. Každý den můžeme být díky němu jiné. Něžné, křehké, femme fatale, rockerky, víly. Mělo by to být zábavné a důležité je, abychom na sebe nenanášeli zbytečně mnoho chemie. Ta pokožku zatěžuje a může způsobit zhoršení akné, podráždění i zarudnutí. Při koupi Everyday Minerals nic takového nehrozí.

Společnost Everyday Minerals založila v roce 2005 Carina Menzies. Carina vyrostla v Texasu na farmě, díky čemuž milovala přírodu. Její dekorativní kosmetika je vyráběná z čistě přírodních ingrediencí a poskytuje velmi širokou škálu produktů. K miláčkem patří minerální make up, korektor, tvářenka, bronzer nebo štětce, které jsou mimořádně jemné a kvalitní. Velkým bonusem je, že si můžete koupit i vzorky, díky čemuž je výběr vhodného odstínu minerálního make upu nebo tvářenky lepší. Mnoho značek takovou možnost nenabízí, což je trochu škoda. Ne každá z nás je ochotna investovat více peněz bez jistoty, že všechno bude v pořádku.


Carina Menzies chce poskytnout čistě přírodní, ekologicky šetrné produkty. Jsou dělány tak, aby podpořily tvůrčího ducha každé ženy díky množství odstínů a barev. Veškeré přísady jsou 100% přírodní a výrobky ani jednotlivé ingredience nejsou testována na zvířatech. Jsou tak vhodné pro vegany. Společnost je zapsání na Seznamu organizace PETA a produkty nesou ochranné označení britského mezinárodního certifikátu Leaping Bunny. Výroba z 97% probíhá ručně ve městě Austin v Texasu, kde společnost sídlí. Nepoužívá chemické látky a výrobky neobsahují umělé konzervanty, syntetické parfemace, barviva ani nanočástice.

Líčení s Everyday Minerals je jemné a lehoučké, ani nevíte, že něco máte na obličeji. Zároveň má skvělou pigmentaci, výdrž a kvalitu. Minerální makeup je nutné vybírat podle dvou kritérií. Prvním je světlost  nebo tmavost makeupu. Tým druhým je barevný podtón pokožky. Minerální makeup prodeji v nejen teplé a studené podtóny, ale K této tradiční barevné typologii přidává i neutrální a olivové tóny. Minerální make-upy Everyday Minerals jsou v sypké formě. Balené jsou v nádobce se sítkem. To usnadňuje nanášení. K aplikacím použijte štětec, nejlépe flat top brush, který také najdete v nabídce této značky. Minerální make-up má čisté přírodní složení, neobsahuje silikony ani parabeny, díky tomu nezatěžuje pleť a neucpává póry.

Komentáře