Ještě 700 Kč a Zásilkovna je zdarma Nakupte ještě za 700 Kč a dopravu na Zásilkovnu máte zdarma

Kosmetické tipy — srpen 2019

Lehké líčení se štětci od Everyday Minerals

Lehké líčení se štětci od Everyday Minerals

Nanášení tvářenky, bronzer a konturování mi vždy připadalo jako umění. Krásné a barevné. Velmi dlouho jsem se bála používat je, abych se nezmaľovala jako klaun. Roky ale plynuly a já jsem objevila několik krásných kousků, které jsem velmi chtěla. K tvářence ale patří i dobrý štětec, jinak to nemá smysl. Dnes Vám ukážu další tři štětce z mé sbírky, do kterých jsem se zbláznila okamžitě.

Tvářenka a bronzer

Tvářenku považuji za tečku za celkovým líčením. Dodá líčka barvu, zdravý nádech a nepopsatelný šmrnc. Měla by působit přirozeně a výběr toho nejvhodnějšího odstínu vůbec není snadné. Pokud si nejste jistá, zda bude pro vás dobrá, vyberte si jemné narůžovělé odstíny. Opálené pleti sluší hnědé, bledá by si tmavou barvu vybrat neměla. Působilo by to velmi rušivě. Dnes nejsou v nabídce jen sypké, ale i krémové. Přestože se krémové snadněji aplikují, práškové si lépe vyhovují s pudrem, který líčení fixuje. Nanášet by měla na lícní kosti, ale dost to záleží na tvaru obličeje. Při hranaté tváři nanášejte tvářenku těsně pod lícní kosti, při oválné začněte vést tah na místě, kde je lícní kost zasáhl především a postupujte směrem šikmo vzhůru. Dobrá rada při použití tvářenky je následující - při velmi výrazných očích nebo barvě rtěnky se tvářence vyhněte. Nepůsobila by přirozeně. Bronzer je vlastně bronzový pudr, i když dnes najdete i jiné, například tekuté. Některé mají i třpytky, což oceníte při výjimečných událostech. Jeho úkolem je, aby pleť působila opáleně a jakoby políbení sluncem. Hodí se také k vyrovnání rozdílů mezi opálenými a neopálená místy. Můžete ho použít nejen na lícní kosti, ale i na konturování obličeje. Posledním kouskem, který si zaslouží zmínit, je rozjasňovač. Dnes máme na výběr ze tří druhů - tekutých, sypkých nebo krémových rozjasňovače. Krásně rozzáří pleť, zamaskuje i únavu nebo mdlou pleť. Použít jej můžete na střed čela, nos, nad horní ret, pod i nad obočí.

Zkosený štětec na tvářenku

Toto je můj nejoblíbenější štětec na aplikaci tvářenky. Je velmi hustý a jemný, díky čemu se tvářenka perfektně aplikuje na lícní kosti. Celková délka je 12 cm, délka štětinek 3 cm. Lehce padne do ruky a všude se mnou cestuje, protože se vejde i do mé kosmetické taštičky. Hebké plyšové štětiny nabírají optimální tvářenky nebo bronzeru a zajistí dostatečné krytí, za minimum času a námahy. S tímto štětcem jsem se naučila nanést tvářenku pár tahy za okamžik. Se žádným jiným se mi nelíčí tak dobře a věřím, že spolu prožijeme pár let. Po každém umytí je jako nový, jemňoučký a krásný. To je velká výhoda těchto štetcov- jsou nejen šikovnými pomocníky, ale i ozdoba mé kosmetické poličky. všechny výrobky Everyday Minerals je i tento štětec 100% veganský a netestovaný na zvířatech. Rukojeť je vyrobena ze 100% obnovitelného bambusu. Syntetické štětiny jsou husté, jemně plyšové a zaručí tak bezchybné krytí s minimálním úbytkem minerálního líčidla.

Oválný štětec na tvářenku

Tento štětec je takový klasický - delší a vyšší :) Celková délka je 18 cm, délka štětinek 4 cm. Tento se do kabelky nehodí, ale doma je velkým pokladem. Štětec je díky svým heboučkým hustým štětinám v oválném zastřižení navržen k aplikaci tvářenky, bude však skvělým pomocníkem i při konturování obličeje. Pomůže na tvářenku, Bronzer a já ho mám nejraději na pudr. Na tvářenku se mi zdá trochu masivnější a protože já jsem v tomto více méně nováček, upřednostňuji ten první štětec. Na léto si ho odkládám na Bronzer, případně na rozjasňovač. I když je poměrně velký, je lehký a dobře se drží. Oba štětec na tvářenku jsou vynikající a záleží tak pouze na tom, který více vyhovuje vám. Ten menší je super na cesty, ten druhý na doma.

Univerzální štětec Plush Mineral

Toto je největší štětec, jaký jsem vůbec měla. Nejen od Everyday Minerals, ale celkově. Celková délka je až 22 cm, délka štětinek 5 cm. Široký štětec se zakulacený tvarem a dlouhou rukojetí je skvělý univerzální kousek. Je vynikajícím pomocníkem i při nanášení minerálních pudrů nebe bronzer, se kterým dosahuje bezchybného vyretušovaných vzhledu. Je velmi hustý, huňatý a zcela jemňoučký na dotek. Vhodný je na pudr, Bronzer i rozjasňovač a přestože se do kabelky nevejde, oblíbíte si ho pro jeho všestrannost.

Komentáře