Ještě 1 200 Kč a dopravu máte zdarma Nakupte ještě za 1 200 Kč a dopravu máte zdarma

Představení značek — květen 2019

Alphanova

Alphanova

Blíží se krásné slunečné dny, které s radostí trávíme na sluníčku. Jeho paprsky nás dobíjejí pozitivní energií, ale zároveň je důležité chránit svou pokožku kvalitními opalovacími krémy. Jelikož dobrých opalovacích krémů není nikdy dost, rozhodli jsme se do nabídky zařadit i krásnou značku Alphanova.

Společnost pochází z Provence - ze srdce jižní Francie. Zaměřuje se na výrobu a vývoj přírodních a ekologických produktů. Založena byla v roce 2006 a od té doby si získala věhlas po celém světě. Alphanova se může pochlubit maximálním využitím lokálních zdrojů a podporou francouzského průmyslu. V jejich kosmetice najdete vždy minimálně 99 % přírodních složek. Produkty neobsahují parabeny, fenoxyethanol ani další umělé látky, u kterých byl prokázán negativní nebo zátěžový vliv na lidský organismus. Produkty mají velmi přísnou certifikaci, která zaručuje suroviny v BIO kvalitě.

Celá kolekce výrobků je dermatologicky testována. Kosmetika je hypoalergenní. Veškeré výrobky jsou vhodné pro všechny typy pleti, i pro tu citlivou. Opalovací krémy Alphanova mají bezkonkurenční složení, na které spoléhají sportovci na nejvyšší úrovni. Alphanova nabízí opalovací krémy nejen pro dospělé, ale také pro miminka a děti. Krémy s vysokým faktorem ochrany proti záření doplňují krémy po opalování, pečující oleje a chladivé gely.

Kromě opalovacích přípravků jsme se rozhodli do nabídky zařadit ještě dva produkty, které ocení zejména maminky malých šibalů. Šampon a sprej proti vším Alphanova zbaví Vaše dítko tohoto nepříjemného parazita a můžete jej využít i jako prevenci při výskytu vší ve škole nebo školce. Šampon má jemné přírodní složení a je tak vhodný pro každodenní použití.

Alphanova

Vaše produktová víla

Komentáře