Ještě 1 200 Kč a dopravu máte zdarma Nakupte ještě za 1 200 Kč a dopravu máte zdarma

Testujeme za Vás — červen 2019

Připravena na léto

Připravena na léto

Letos nás teplé letní počasí překvapilo o něco dříve a tak už nějaký ten týden nosíme krátké šatičky, sandálky na platformě nebo žabky. Naše pokožka může být po zimě sušší, a proto je nejvyšší čas pomoci jí rozkvést do krásy. Vyzkoušela jsem čtyři produkty od Nobilis Tillia, které jsou jako stvořené na léto.

Krém na ruce s myrhou

Začala bych krémem, který se dá označit i jako univerzální. Používat se může nejen na ruce, ale i na chodidla. Krém je balen v plastovém obalu s pumpičkou. Je to výborný způsob, jak ochránit jeho obsah před znehodnocením. Jen si dejte pozor, pumpička funguje trochu ztuha. Krém má jemnou a pěknou vůni, která není ani sladká ani výrazná. Proto krém mohou klidně používat i muži a lidé, kteří nemají rádi příliš voňavou kosmetiku. Krém je hustý, ale nemastný. Obsahuje kakaové a bambucké máslo. Ta jsou jako stvořená pro suchou, drsnou a namáhanou pokožku. Krém je vynikající. Pokožku hydratuje do hloubky, krásně ji zjemňuje a regeneruje. Velmi podobně účinkuje i na drsnou pokožku chodidel. Rychle se vsákne a nezanechává mastný film. Jen příjemný hedvábí pocit a ochrannou vrstvu. Pro lepší výsledek si jej můžete nanést na noc a použít bavlněné rukavičky nebo ponožky. Pokožka bude ráno jako vyměněná.

Připravena na léto

Kaštanový gel na nohy

Asi každý z nás zná ten pocit, když jsou nohy po celém dni těžké a unavené. Někdy k tomu dopomůže vysoká obuv, jindy dlouhé stání, sezení nebo dlouhé sezení v nesprávné poloze. Nohy zdobí rozšířené žilky a těšíme se jen na to, jak si je vyložíme na stůl. V takovém případě je vhodný kaštanový gel na nohy. Má 100 ml a balený je stejně jako krém na ruce. Má lehkou gelovou konzistenci, která nezanechává lepkavý film. Doporučuje se na nohy s rozšířenými žilkami, protože obsahuje kaštanový extrakt, který se používá při péči o pokožku se sklonem k rozšířeným žilkám, ke zlepšení elasticity a prokrvení pokožky.

Připravena na léto

Tělový peeling s gardénií

Tělový peeling je pro pokožku důležitý. Pomáhá jí odstraňovat odumřelé kožní buňky. Jejich nedostatečné odlupování způsobuje ucpávání pórů a jejich následné zanesení nečistotami. Zároveň je i prevencí před zarůstáním chloupků a v neposlední řadě je pokožka po jeho používání jemná, hladká, hydratovaná a krásná. Můžete si vybrat různé druhy, ale podle mě jsou nejlepší solné nebo cukrové. Právě sladkým potěšením je tělový peeling s gardénií. Připravte se na voňavou cestu do exotiky. Balený je v plastovém obalu s kovovým víčkem. Má 100 ml a vypadá roztomile. Obsahuje bio třtinový cukr a kokosový olej. Peeling je dokonale namíchaný a voní krásně. Sladce a květinově, jako den na pláži pod palmami. Sprchování se mění na exotickou dovolenou, kterou si můžete vychutnat několikrát týdně. Na pokožce vytváří jemný olejový (ale ne mastný) film. Pokožka je tak po použití nejen jemná a postupně i pevnější, ale také hydratovaná.

Připravena na léto

Samoopalovací mléko

Posledním kouskem je samoopalovací mléko. Ještě nikdy jsem žádné nepoužila, proto jsem docela přesně nevěděla, co mě čeká a nemám ho ani s čím porovnat. Přesto jsem se na něj vrhla se zvědavostí malého dítěte a těšila se. Věděla jsem, že buď najdu nového oblíbence nebo budu trpělivě čekat na sluneční paprsky. Má 100 ml a balené je v balení s dávkovačem. Barva i konzistence je jako při běžném tělovém mléku. Za bonus považuji krásnou bylinkovou vůni. Funguje tak, že účinná látka reaguje s bílkovinami kožních buněk zbarvením do hněda, aniž abyste se vystavovali slunečním paprskům. Nejen že pěkně tónuje pokožku, ale také ji hydratuje. Pokud se rozhodnete používat ho, před aplikací si vždy udělejte tělový peeling, který odstraní odumřelé buňky a sjednotí se povrch pokožky. Nanášejte ho v tenké vrstvě a dobře rozetřete. Do 24 hodin pokožka zhnědne a vydrží tak přibližně 7 až 10 dní. Chcete-li tmavší odstín, používejte jej opakovaně. Velmi dobře se nanáší a nezanechává fleky, takže opálení je rovnoměrné a působí pěkně. Rozdíl vidíte již po prvním použití a nemusíte se bát zabarveného oblečení.

Připravena na léto

Vaše produktová víla

Komentáře