Ještě 700 Kč a Zásilkovna je zdarma Nakupte ještě za 700 Kč a dopravu na Zásilkovnu máte zdarma

Představení značek — srpen 2019

Soaphoria

Soaphoria

Myšlenka vytvořit značku Soaphoria se zrodila na dovolené v Chorvatsku, odkud si zakladatelky přinesli kousek ručně dělaného mýdla. Trh se slovenská přírodní kosmetikou byl tehdy malý, a proto se rozhodli začít ji vyrábět.

Bylinky si pěstují samy, sbírají na loukách a v lesích nebo nakupují od regionálních pěstitelů a domácích dodavatele. Voňavé krásné kousky neobsahují ropné deriváty, silikony, syntetická barviva a vůně, nepřípustné konzervační látky a palmový olej. Důraz kladou na produkty vyrobené z kvalitních surovin pocházejících z udržitelných ekonomik, bez syntetických aditiv a s přídavkem výlučně nezbytných konzervačních látek, které také musí splňovat vysoké standardy.

Soaphoria se snaží ukázat, že domácí výrobky jsou ty nejcennější. Upřednostňuje balení do skleněných nádob, má svůj recyklační program a vráceny obaly opětovně využívá. Soustřeďuje se na vegetariánské a veganské suroviny. Snaží se, aby každá využívaná surovina pocházela z ekologického hospodářství bez použití chemických hnojiv a postřiků a od dodavatelů, kteří mají etické chování a sdílejí podobné hodnoty jako Soaphoria.Výrobky ani ingredience nejsou testovány na zvířátkách, zkoušejí jejich dobrovolníci.

Nabídka Soaphorie se postupně rozšiřuje a dnes tam najdete produkty pro celou rodinu a domácnost. Zajímavá je například linie pro maličké děti, dekorativní kosmetika, aviváže a éterické oleje. Vybere si snad každý a má záruku, že se mu do rukou dostává poctivá ručně dělaná kosmetika z těch nejkvalitnějších ingrediencí.

Komentáře