Ještě 700 Kč a Zásilkovna je zdarma Nakupte ještě za 700 Kč a dopravu na Zásilkovnu máte zdarma

Představení značek — srpen 2019

Couleur Caramel

Couleur Caramel

Za značkou Couleur Caramel stojí dva odborníci z oblasti výroby dekorativní kosmetiky. Jsou průkopníky v oblasti přírodního, organického make-upu ve Francii a díky nim se tato značka stala vedoucí v oblasti profesionální organické kosmetiky.

Za poslední léta se Couleur Caramel vyprofiloval jako značka profesionální dekorativní kosmetiky, která se účastní největších společenských akcí, natáčených v televizních studiích nebo na velkých pódiích světa, za účasti hvězd z oblasti tance, hudby a filmu. Couleur Caramel zajišťuje make-up pro velké společenské akce: Hudební cena NRJ, Filmový festival v Cannes, taneční show Let 's Dance ve Francii, The Best, Mezinárodní festival komediálního filmu Alpe d'Huez nebo Týden módy v Paříži.

Botanické aktivní složky jsou prospěšné pro zdraví pleti a zároveň šetrné k planetě. Couleur Caramel používá pro výrobu svých produktů rostliny, které se pěstují na volných a zároveň chráněných prostranstvích bez použití chemických hnojiv a sklízejí se až při úplném dozrání. Produkty získaly certifikát ECOCERT ECO (95% všech složek je přírodního původu, z toho 5% všech složek a 50% rostlinných složek je ekologického původu) a dokonce i certifikát s přísnějšími podmínkami ECOCERT BIO (95% všech složek musí být přírodního původu, z toho 10% ze všech složek a 95% rostlinných složek musí být z bioprodukce). Couleur Caramel uznává koncepci udržitelného rozvoje.

Obaly jsou z recyklovatelných materiálů, jako jsou papír, dřevo, kov a lepenka. Jsou používány tak, aby šetřily přírodu. Výrobky Couleur Caramel nejsou testovány na zvířatech, ale v laboratořích na dobrovolnících. V produktech Couleur Caramel používá se používají suroviny jako například sezamový olej, olej ze semen vodního melounu kalahari nebo baobabový olej, vyrobené v rámci programu Fair Trade (Spravedlivý obchod), který dává lidem v rozvojových zemích možnost postarat se o své živobytí.

Při výrobě kosmetiky Couleur Caramel se využívají nejmodernější technologie pro zpracování čistých přírodních produktů. V nejvyšší možné míře jsou používány účinné látky z ekologicky pěstovaných rostlin. Nenajdete v ní živočišné složky (kromě včelího vosku a alkoholů ovčí vlny), syntetická barviva, ropné látky typu minerálního oleje, parafínu nebo vazelíny, synteticky získané parfémy, suroviny vyrobené pomocí GMO (geneticky modifikované organismy), chemické UV filtry, PEG, syntetické konzervační složky (kromě kyseliny benzoové a kyseliny sorbové), významně omezené je použití tenzidů.

Komentáře